"Ja po awarii na A4 do nich trafilem za sprawa pewnego mlodego czlowieka, ktory pomogl, i zajmowal sie problemem tzn moim autem. Nic zlego sie nie wydazylo naprawa byla w grudniu teraz luty a auto spisuje sie dobrze. Cena za usluge byla tez calkiem przystepna.",
Mariusz
"bylem już w kilku warsztatach ale ten był najbardziej kompetentny.pozdrowienia dla mechanika Pawła.",
ryszard
"Witam. Zapewne poprzedni negatywny komentarz wystawił ktoś albo zupełnie przypadkowy, albo po prostu złośliwa konkurencja. W warsztacie Robmakx serwisuję swoje auta od kilku lat i z tego co wiem, to przestawienie rozrządu o dwa zęby u nich to absurd. Co więcej, samo uruchomienie takiego silnika spowodowałoby nieodwracalne skutki, jakie niesie...",
Grzegorz Mazur
"Trafiłem do Autoart Jaremko jako warsztatu polecanego przez PZU na naprawę blacharsko lakierniczą. Żadnych problemów, panowie w tym samym dniu przeprowadzili oględziny pojazdu, wykonali kosztorys i wysłali do PZU. Wielki plus ponieważ udało im się wywalczyć oryginalny zderzak a nie jakiś zamiennik. Pomogli w uzyskaniu samochodu zastępczego....",
Jurek, Mazda 6
"Profesjonalna i szybka usługa...Widać doświadczenie.",
Student, Opel
"Prawdziwy profesjonalista. Diagnoza rzeczowa i najważniejsze szybka. Fach w rękach jak u mało kogo. Oczywiście polecam!",
Hushbye, Vw Passat b4 1,9 TDI (AFN)
"Ulubiony serwis samochodowy w moim mieście. Kązdą naprawę i przegląd wykonywali rzetelnie i w przystępnej cenie. Polecam każdemu. ",
Wojciech, Opel Astra
"zdecydowanie POLECAM - w całym wrocławiu szukałem porzadnego mechanika ktory naprawi mi auto - wszedzie rozkładali rece - a tutaj - nie dosć że mi auto przyciagnęli własna pomoca drogową to jeszcze naprawili jak ta lala! ",
piter, Mercedes
"dziś odebrałem swój samochód od chłopaków naprawiają w rozsądnych cenach nie ściemniają mówią co trzeba wymienić a to pokrywa się z prawdą robią od ręki są naprawdę dobrymi fachowcami. Jedynym minusem jest wzerunek zakładu który nie zachęca ale fachowość przebija piękne warsztaty polecam",
Audi , AUDIO a4TDI
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"SPARKO Autogaz
ul. Braniborska 70
Oceniam warsztat na ocenę bardzo dobrą.
Jestem współwłaścicielką FORDA MONDEO, po przeanalizowaniu miesięcznych rachunków za paliwo wspólnie z mężem podjęłam decyzję o zainstalowaniu w naszym samochodzie instalacji gazowej.
Wybór warsztatu nie należał do łatwych, szczególnie, że zdążyłam odwiedzić ...",
JustynaZ, Ford Mondeo
"Tu podany jest błędny adres, na stacyjnej mają już tylko z hondy może zapach. A byłem w nowej siedzibie CARPA...zajefajnie. Polecam Żegiestowska 5 od armii krajowej..
Andrzej...i nie jakiś kumpel",
Andrzej, Jazz
"Jakość instalacji i montażu bardzo wysoka. Polecam!",
klient
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
"Bardzo dobra i fachowa obsługa, niestety miałem bardzo zniszczoną przekładnie kierowniczą więc 4 dni autko stało ale zostało dobrze zrobione i jestem zadowolony.",
tabulek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, ma problem, Pali mi się kontrolka abs i esp. Błąd po stronie lewej koło przednie. Wymieniony czujnik razem z korona na przegubie. Raz świeci od razu a niekiedy po kilku kilometrach. Co może być przyczyną?
Witam. Mam problem, mianowicie po zakupie przejechałem autem do domu 250 km bez żadnego problemu, do wymiany podobno była pompa ABS (pod nadkolem przy zderzaku przednim) auto oddałem do znajomego który miał go bez problemu ogarnąć, z tego co powiedział była tam już wymieniana wtyczka,...
Witam mam problem z palącą się lampką abs,"Ford Fusion" w zeszłym roku skutkowało to wymianą akumulatora oraz alternatora problem zniknął ale w tym roku jak samochód nie jeździł kilka tygodni problem powrócił. Ciekawostką jest dziwny szum po którym lampka w zeszłym roku gasła w tym roku już nic...
Skoda Fabia 1.2 rok 2007 Pali się kontrolka ABS i czasem zapala od ręcznego do tego auta buczy tak jak przy większej prędkości
Świecąca kontrolka ABS oznacza, że kontrola nad blokowaniem kół podczas hamowania jest nieaktywna. Kontrolka ABS może być wywołana przez awarię czujnika prędkości obrotowej kół, niesprawną pompę...
Współczesne auta są wspomagane przez wiele systemów, mających swoje specyficzne oznaczenia. Wiele z nich, mimo że wiele razy słyszanych, tak naprawdę niewiele nam mówi. Tymczasem znajomość skrótów...