"oddalem cale auto, usługa wraz z montazem i demontazem. czas calej kompletnej uslugi to 2 dni, auto po odbiorze jak nowe, odzyskalo moc i w ogole jak podczas pierwszej jazdy usmiech nie schodzil mi z buzi ;-)
ja polecam",
mariusz, audi a4 b7
"Szybko, tanio i bardzo solidnie. Doświadczenie Pana Mieczysława zadziwia pod każdym względem. Nie szuka na siłę wad i usterek, jak coś nie gra to mówi co. Na pewno wrócę jak pojawią się Boże uchowaj inne usterki.",
leser, Hyundai i10
"Bardzo miła obsługa ,szybko fachowo polecam . Wybrałem ten warsztat ze względu na bardzo dobre opinie na rożnych stronach.",
Artur
"Mały warsztat, dobry fachowiec, kupuje części, przeciętne ceny. Odbierając samochód nie ma się wrażenia, że się zostało oszukanym lub naciągniętym jak to ma miejsce w 90% warsztatów samochodowych.",
Wojtek
"Po zholowaniu mojej Skody do warsztatu Pana Ludwika (polecił mi go znajomy) okazało się, że urwał mi się napinacz paska wieloklinowego. Po 4 godzinach samochód wyjechał sprawny :) Dodatkowo sprawdzone zostało moje auto pod względem technicznym z zapisanymi wytycznymi ( bez dodatkowej opłaty). Jestem w pełni zadowolona z fachowości, obsługi,...",
Weronika, Skoda Octavia
"Pełny pozytyw dla Pana Krzysztofa.
Zna się na swojej pracy, potrafi doradzić i wszystko wykonuje rzetelnie
Polecam ten serwis",
marcin, Honda accord
"Polecam ten warsztat z czystym sumieniem!Gazowałam ostatnio swoje autko i auto męża i jesteśmy bardzo zadowoleni.Wykonanie instalacji bardzo estetycznie i nie ma różnicy jazdy benzyna gaz! Obsługa bardzo miła i żetelna. Gazowalismy z polecenia i się nie zawiedliśmy!!Super!!! ",
Kama, Audi,ford focus.
"zakład wart polecenia.dobre ceny turbin i głowic",
vulperus
"miŁa i fachowa obsugŁa nie ździerają z klienta warto odwiedzić a także warto zapytać o usŁugi w lichawie 12 koŁo szadku jest taniej a tam pracuje sam wŁaściciel podam wam prywatny nr do niego 600987762",
darek
"Belka tył. Z gwarancją ( regulacja po tygodniu, dokręcenie śrub itd za darmo - od razu przy wymianie kazali przyjechać na sprawdzenie - darmo). Można w czasie naprawy iść na zakupy do Tesco bo blisko :) ",
Młody, Berlingo
"Stary dobry, żetelny mechanik, bardzo dobrze wyposażony warsztat, ceny usług jak najbardziej odpowiednie do wykonanej pracy. Zna się na nowych samochodach w których roi się od elektroniki.. Wszytskie potrzebne komputery są na wyposażeniu warsztatu.. Polecam wszystkim którzy martwią się o dobro swojego samochodu, na prawdę solidny warsztat...",
kisalork, Volkswagen Passat
"Usterka związana z elektroniką. Czas naprawy trudno ocenić ponieważ Panowie naprawdę próbowali znaleźć co jest nie tak. Sprawdzanie wykluczano wiele rzeczy.
Cena, według mnie, uczciwa (podejrzewam że gdyby policzono roboczogodzinę to wartość naprawy przewyższyłaby wartość samochodu). Ja jestem zadowolona i polecam.",
Kaja, Jeep Grand Cherokee
"Chciałbym wszystkim polecić serwis Nastapol na ul.Piłsudskiego. Jeśli komuś zależy na tym aby mieć dobrze zdiagnozowane auto oraz jeździć bezpiecznie to śmiało polecam. Ceny w porównaniu do serwisów autoryzowanych są dużo mniejsze a jakość wcale nie gorsza jeśli nie lepsza. Polecam.",
Wiechu, Skoda Superb
"Naprawili i jestem zadowolony cena do wytrzymania i jakosc obslugi naprawde dobra,pozdrawiam i polecam",
Alfa Gt
"Obsuga bardzo profesjonalna. Szybka trafna diagnoza. Panowie wszystko objasniaja i tlumaczą. Podczas naprawy kontaktuja sie telefonicznie i uzgadniaja zakres prac. Czas wykonania rewelacja. U mnie kompletna wymiana sprzegla. Jedyny minus-koszty. Ale za dobrze wykonaną prace nalezy sie godziwa zaplata. Pozdrawiam Wlascicieli jak i pracownikow...",
Grześ, VW Golf 4
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...