"Warsztat podchodzi do sprawy indywidualnie i profesjonalnie. Ceny przystępne. Na duży plus trzeba zaliczyć terminowość, co w przypadku warsztatów jest raczej dla mnie nowością i zasługuje na uznanie. To druga naprawa w tym warsztacie i jestem zadowolony.
Polecam jak najbardziej.",
krzys, Mazda premacy
"Przy naprawie hamulca poprosiłem o przytwierdzenie oderwanej lampy i pomoc w znalezieniu używanych opon do mojego leciwego Opla Corsy, wszystko jak najtaniej. Wszystko odbyło się bardzo szybko i znacznie taniej niż się spodziewałem. Gorąco polecam. ",
Marek, opel, corsa c , 2001
"Wszystko super podejście do klienta i cena, ładny serwis widać doświadczenie pracowników ",
Andrzej, Seat Cordoba 1,4 MPI
"Wspaniały warsztat, naprawy są bardzo szybkie, super chłopaki i w biurze i na warsztacie",
FPE, Fiat Punto Evo
"Ostatnio wymieniałem przewody hamulcowe z przodu, dostałem nowy płyn hamulcowy oraz płyn do spryskiwaczy. Polecam warsztat ",
Robert, Audi A6
Rurdech sp z o.o. Kraków ul.Lindego 1 (obok Lidla) Godziny otwarcia: pn-pt : 8.00 - 18.00 sb. : 9.00 - 13.00
"Solidni Panowie, szybka i trafna diagnostyka problemu, konkretna wycena i czas trwania naprawy wraz z pomoca przy wyborze czesci-staly kontakt telefoniczny. Szybko, bezproblemowo, uczciwie i milo. POLECAM!",
anetark, Citroen C1
" Również polecam Zagazuj.pl, p. Paweł oraz jego pracownicy mają naprawdę ogromną wiedzę na temat samochodów, znają też bolączki konkretnych modeli oraz co warto w nich zrobić "zapobiegawczo"
Pomimo dzielącej mnie dużej odległości od warsztatu (200km w jedną stronę) zdecydowałem się oddać im samochód i nie żałuję tej decyzji.
Robiłem...",
Mateusz, A4 B7 2.0TDI BRD
"Doskonale poradzili sobie z usterka z którą borykałem się od kilku miesięcy. Gorąco polecam. Będę wracać. ",
maciek, land rover
"Naprawa szybka i skuteczna. Nie ma się do czego przyczepić, fachowe podejcie do klienta ",
zenek, fiat punto
"Polecam ",
MKr, Toyota Yaris I 1.0 68KM 2000
Warsztat zajmuje się mechanika pojazdowa , naprawy bieżące , diagnostyka komputerowa, wulkanizacja, sprzedaż opon serwis klimatyzacji
"Świetny fachowiec, przed naprawą mówi co jest do zrobienia, podaje ceny części i robocizny, wiedza na bardzo wysokim poziomie. ",
Kolacz, Chevrolet captiva
"Venaplex daje rade super folie firmy Llumar ja zakładałem ATC 20 średnio ciemną i bardzo mi odpowiada
polecam ich dobra robota :)",
kluska, bmw e90
"Chłopaki są naprawdę spoko -robiłem tu wiele rzeczy w wielu typach aut - nie zdarzyło mi się mieć jakieś zastrzeżenia. Paru znajomym poleciłem - nikt mnie nie obił :-) Moją córkę rozwalili kosztem poniżej stówy za (drobną) naprawę Rav4, za która serwis TOYOTY śpiewał coś ~400zł.",
(jmz)
"Profesjonalna i miła obsługa klienta, solidność napraw i serwisu, konkurencyjne ceny. Kompleksowe podejście i rozwiązanie problemów. Polecam z całą odpowiedzialnością.",
Artur, Citroen Xsara 1.6V
"Świetni mechanicy ,świetny szef ,pełen profesjonalizm.Polecam ten warsztat w 100 % !!!!",
Katarzyna, Citroen xsara picasso
"Zespół Centrum BMW to specjaliści, którzy doskonale wiedzą co robią! Poziom wiedzy i doświadczenia wyższy niż w autoryzowanych serwisach. Plan pracy niemal perfekcyjny. Czas wykonania tak, krótki jak to technicznie możliwe. Cena adekwatna do jakości usług.
Oddaję auto ze 100% zaufaniem.
Polecam!",
Dorota, BMW 320 d
"Witam. Montaż zabezpieczeń kradzieżowych. Miła i konkretna obsługa. Cena i jakość również bez zarzutu. Polecam.",
PRAWNIKI, Mercedes
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...