POWRÓT

V-Tech Tuning - serwis samochodowy

UL. BIEŻANOWSKA, 71, Podgórze , 30-812 KRAKÓW

****** 1.8 (3 opinie)

POLECANE WARSZTATY

Auto Serwis Wadowicka Sp. z o.o.
******
opinie: 97

ul. Wadowicka 8i
Podgórze, Kraków

DREAM CAR – Auto-Serwis, Myjnia,...
******
opinie: 58

ul. Orawska 12a
Podgórze, Kraków

All Cars Service
******
opinie: 76

ul. Drewniana 8
Podgórze, Kraków

O warsztacie

UL. BIEŻANOWSKA, 71, Podgórze, 30-812, KRAKÓW

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00

Gotówka, Karta płatnicza

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Specjalizacja napraw: VW, Audi, Seat, Skoda. Hamownia podwoziowa na miejscu. W ofercie także chip tuning, power boxy do diesli i aut benzynowych, diagnostyka większości marek na rynku, usuwanie DPF, regeneracja DPF, SCR.

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
1.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Odwiedziłem dzisiaj firme w celu zakupu boxa do vw caddy. Transakcja przebiegła wzorowo, zamówiony towar rano, odebrałem o 14. Bajka. Zamontowałem urządzenie w samochodzie klienta, niestety tu czar pryska. Box powodował błędy w komputerze, skontaktowałem sie z Panem Krzysztofem Leśniakiem, doradził, że błedy mogły być wynikiem podtrzymania napięcia i komputer zarejestrował przerwe w obwodzie przez wypięcie kostek. OK, możliwe, podpięcie do komputera pokazało błąd czujnika doładowania, samochód w trybie awaryjnym. Ponieważ prowadzę warsztat w sąsiedztwie firmy poprosiłem klienta o podjechanie z samochodem do firmy V-tech. Tam został potraktowany w sposób totalnie olewający, usłyszał epitety pod adresem warsztatu montującego urządzenie i pracownik firmy V-tech poinformował go, że wypięcie urządzenia będzie go kosztować 62pln (polega to na wypięciu dwóch kostek). Montaż/demontaż boxa trwa 2 minuty. Pracownik tej firmy odmówił pomocy w doprowadzeniu urządzenia do poprawnego działania. Właściciel samochodu wymontował samodzielnie urządzenie, oddał je do mnie. Pojechałem do firmy V-tech, zwrot urządzenia przebiegł bez najmniejszych problemów, natomiast Pan Krzysztof stwierdził, że moja postawa w tej sytuacji była niedopuszczalna, przekładając odpowiedzialność za niesprawne urządzenie na producenta, zamiast samemu zająć się reklamacją mówiąc "czy jak ma pan problem z butami to idzie pan do sklepu czy do producenta obuwia?" Cyrk normalnie! Na codzień zajmuję się tuningiem samochodów, mechaniką i nigdy w życiu nie potraktowałem tak klienta! Postawa pracowników tej firmy jest dramatem i mam nadzieję, że właściciele firmy zadbają chociaż o szkolenia z zakresu obsługi klienta. Dopilnuję aby powyższa opinia trafiła do jak największej liczby odbiorców a zasięg mam spory. Pozdrawiam Panie Krzysztofie, oby tak dalej!


  VW CADDY

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  v-tech w Krakowie to straszna lipa, mechanicy to ludzie z przypadku robią co chcą i kiedy chcą, programiści wciskają 30 konne gotowce, a jak trzeba coś nowego to poprawki ciągną się w nieskończoność, obsługa klienta jest miła tylko do momentu podpisania potrzebnych dokumentów póżniej się ukrywają na zapleczu co by się nie narazić na niewygodne pytania co robią mechanicy.
  Wszystkim odradzam wizytę w tym specyficznym warsztacie.


  C coupe

 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nie mam istotnych zastrzeżeń, chociaż kierownik mógłby ustalić np. jaki zamiennik części mi zakłada (zapytać) a nie domyślnie ładować oryginały. Zaleta - sprawdzili na hamowni w cenie.


  VW Golf 2.0 TFSI GTI

Podobne warsztaty


Marki samochodów naprawiane przez warsztat

Usługi wykonywane przez warsztat