"Naprawdę dobry mechanik polecam.Szybka naprawa ,dobra cena i świetna jakość.",
Przemysław Wicherek
"Dobre podejście do klienta i zawsze rozwiązany problem. Polecam! ",
Bartek , Skoda Felicia
"Wszystko sprawnie szybko i fachowo na moją prośbę sprawdzono całe zawieszenie i wszystkie płyny polecam miła obsługa mechanik Patryk zna się na rzeczy miła rozmowa, na wszystkie moje pytania uzyskałem odpowiedzi ze zrozumieniem nie jak u innych mechaników polecam każdemu 100%",
Mariusz , Ford focus
"Rzetelna fachowa ocena usterki, szybka naprawa bez zaciągania na zbędne koszta. Polecam w 100%",
Kuba, Citroen
"Od lat naprawiam samochody u Pana Anioł i zawsze usługa jest wykonana na najwyższym poziomie. Wycena podawana telefonicznie przed wykonaniem usługi, zawsze rzetelnie wszystko wytłumaczone, a w przypadku długiego czasu oczekiwania informowanie o takiej sytuacji. ",
Igo, Audi
serwis czynny: pn - pt 8.00 - 18.00 sobota 8.00 - 14.00
"Polecam,bardzo profesjonalna obsługa.Wymieniono na nowy przełacznik kierunkowskazów/",
Anna, Skoda Octavia 1
"Witam.Serwisuje w tym warsztacie od trzech lat swoje dwa Mastery,2.5 dci chłopaki znają sie znakomaicie na robocie jestem pod wrażeniem jakimi narzedziami i sprzetem elektronicznym dysponują , jak do tej pory nigdy sie nie zawiodłem !! Polecam wszystkim znajomym i wszyscy sa bardzo zadowoleni. Teraz mają nawet auto zastępcze na czas...",
ANDRZEJ, RENAULT MASTER
"Usługa wykonana "ekspresowo" a przede wszystkim rzetelnie !!! Nic nie zostało zrobione bez konsultacji i wstępnej wyceny - nic na siłę !!! Obsługa bardzo miła i z uśmiechem na twarzy : )
Polecam gorąco.",
Szalona Becia, Skoda Fabia
"Bardzo dobra diagnostyka i profesjonalne podejście do naprawy serdecznie polecam.",
Roman
"Naprawiam tam auta już około 8 lat i nie myśle o zmianie mechanika",
arek, renault clio, ford focus
"Bardzo miła i fachowa obsługa - dużo mi doradzono ale nie narzucono na siłę co powinno być zrobione. Przyzwoite ceny. Plus że w centrum.",
motomaniak
"Ci sceptycy chyba nigdy nie korzystali z usług macarautogaz.pl; ich pretensje są tak oczywiście wydumane oraz związane ze sfrustrowaną konkurencją, że to aż razi oczy!
Zapraszamy! Nie jesteśmy tanią firmą! Ale coś, za coś!",
marek, opel
"przyjechałem tutaj bo chciałem żeby przygotowali mi samochód do zimy, poszło świetnie wiadomo wymienili mi opony, płyny i zrobili bardzo gruntowny przegląd, dzięki czemu wyszły usterki które udało się szybko naprawić, a które nie naprawione mogły spowodować poważne uszkodzenie silnika dlatego cieszę się że tutaj trafiłem i polecam to miejsc",
Jan Nowak
"Zawsze zadowolona wychodzę z warsztatu. Traktuje swój samochód jak oczko w głowie a Panowie mi w tym pomagają. Wykonują bardzo dobrą robotę. Cena adekwatna do problemu. Czas uzależniony od wszystkiego (od problemu oraz ilości samochodów na warsztacie). Polecam ! ",
Martyna , BMW e46
"Ja również mam same pozytywne odczucia.
Jakiś czas temu żonie popsuło się auto, poza tym zbliżał się przegląd. Wszystko naprawili, w umówionych pieniądzach, w umówionym czasie, nawet małżonkę na PKS podwieźli :)
Wielki pozytyw",
domestos, Fiat Siena
"polecam ten warsztat trafna diagnoza szybka naprawa mila obsluga super podejscie do klienta realne ceny oby wiecej takich zakladow",
Morales, Opel Vectra C
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...