"Już kilkukrotnie korzystałem z usług tego warsztatu i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam :)",
karol490, mazda
"Szybko, sprawnie i konkretnie. Bez zbędnego czekania i gadania. Rzetelna obsługa. Polecam ",
Michalski, Mitsubishi Lancer
"Przyjechałem autem na holu, ponieważ auto nie chciało odpalić. Powiedziano mi, że samochód będzie musiał czekać przynajmniej 2 dni na diagnozę, ponieważ był duży natłok pracy i samochodów, ale Pan Marcin zadzwonił po około 3h, że usterka została zdiagnozowana i naprawiona. Byłem pod wrażeniem tak szybkiej obsługi mojego samochodu oraz szczerze...",
olekdob, Hyundai Accent II
"Warsztat godny polecenia usługa na najwyższym poziomie ",
Leciej, Skoda Kodiaq benzyna automat 2019r.
"Usługa w warsztacie zawsze profesjonalna,świetne podejście do klienta i problemu,panowie oddzwaniają jeśli wystąpi jakiś inny problem z samochodem,polecam",
Klientka, Toyota aigo
"Wszystko ok. Fachowa i konkretna obsługa. Mogę polecić znajomym. ",
Andy, Opel astra h, 1.4 benzyna, 2009
"Polecam bardzo, szybka realizacja, dobry kontrakt. ",
Mateusz Stach
"Szybko, sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Wymiana rozrządu, oleju i filtrów. Ceny porównywalne. Duży plus za poczucie humoru i cierpliwość dla typowej baby u mechanika. Polecam",
Kasia, Ford Focus C-max
"Wymiana poduszek silnika i pare innych rzeczy. Kosz części i robocizny bardzo dobry, nie odchudza portfela :) Wymiana sprawnie i bez problemu. Polecam !!",
Tom, Renault Clio II 1.5 dCi
"Jestem zadowolony z usługi. Sprawny kontakt telefoniczny, cena ok. ",
Przemek, BMW 318d
"Wszystko sprawnie bezproblemowo, zawsze na czas, a czasami w wersji ekspres , cena bardzo przyzwoita.",
Kamil, Honda/Mazda/Mitsubishi
"Profesjonalnie wykonana usługa.
Warsztat godny polecenia!!! ",
Małgorzata
"Co najważniejsze solidnie a w dodatku miła obsługa i fachowa pomoc w doborze usługi.
Ceny adekwatne do wykonanej pracy , firma godna polecenia a co za tym idzie na pewno wrócę z moim Volvo .",
Persil, Volvo S60 2.5T AWD
"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Dwa razy korzystalem z uslugi tego warsztatu. Dokladni, wszystko sprawdzaja i mowia co trzeba "na juz". Slowni i punktualni. Nie naciagaja i nie kroja!!! Na pewno u Nich zostane.",
ondraszek71, Ford Mondeo mk3, Opel Vectra C
"Sprawny i profesjonalny serwis. Fachowa obsługa. Szybko usunięta usterka samochodu. Polecam.",
Sebastian, Ford Fiesta 1.25
"Fachowa obsługa, problem szybko i skutecznie rozwiązany .Gorąco polecam nowo powstały warsztat. Trafiona diagnoza - pompą paliwową wstępna która była problemem pojawiających się błędów i problemów przy odpalaniu . Naprawa polegająca na wymianie pompy i wykasowaniu błędów w ciągu jednego dnia i za nieduże pieniądze . Auto sprawne, od naprawy...",
Grzegorz scenic , Renault Megane Scenic 1,9dci
Diagnostyka komputerowa, elektronika, elektromechanika, naprawa sterowników i klimatyzacji samochodowych to nasza specjalność. Warsztat samochodowy.
Koszt wykonania usługi kasowanie kodów błędów w Zabrzu: od 100,00 PLN do 100,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam ... Chcę wymienić olej w Toyocie Awensis 1.8 benzyna+LPG T22 2001r. Nie wiem jak skasować inspekcję ?
Citroen C4 Grand Picasso 2015r. Pojawił się komunikat "Proszę udać się do serwisu w sprawie aktualizacji map" Nacisnąłem OK i włączył się Service. Nie chce na razie aktualizować map. Jak zgasić, usunąć Service?
Witam,w moim Citroenie C5 2,0 HDI z 2008 po wymianie oleju i filtrow, zapalily sie bledy abs i esp.( bledy P0102 i P0112). Wydaje mi sie ze nie wpiąłem przepywomierza dokladnie i odpalilem silnik. Jak moge usunac te błąd?
Witam posiadam Mercedesa clk w209 i świeci mi kontrolka SRS wyczytałem w internecie że najczęstszym problemem jest uszkodzona mata pasażera, zauważyłem że u mnie nie wysuwa się podajnik pasach dla pasażera a dla kierowcy działa i nie pokazuje że zapnie pasa. Poduszka pasażera czasami jest...