"Witam czy ktoś mam loze nr tel do tego wrsztatu bardzo mi zależy ",
Natalia, Reno
"Największe odkrycie dnia dzisiejszego! Znalazłem uczciwego mechanika na Bródnie. Natrafiłem na niego w sieci a moją uwagę zwróciło budzące zaufanie nazwisko. Szybki telefon i pół godziny później byłem w Jego warsztacie. Nie znalazłem człowieka w tej branży który po skończonej robocie oddawał listę z szczegółową informacją ile co kosztowało, z...",
Kamil, Ford Mondeo
"Moj Mercus ma 20 lat. Panowie zajeli sie nim jakby wyjechał z salonu !!!! Dla okreslenia poziomu wykonania usługi , oraz kultury, mozna napisac dwa słowa PEŁN PROFESJONALIZM !!!!",
Piotr, MERCEDES C 180
"Ford s-max, panowie szybko ogarnęli, problem z odpaleniem,przy okazji wymiana filtrów oleju,cały zestaw tarcz i klocków ogólnie sporo roboty,dobry kontakt z właścicielem wszystko jasne co do ceny i zakresu prac .polecam ",
Piotr , Ford s-max
"Jestem bardzo zadowolona z wizyty w warsztacie. Naprawa przebiegła sprawnie i solidnie. Koszt naprawy "normalny" bez poczucia, że płacimy stawki z serwisów autoryzowanych. Warsztat czysty. Niedaleko cukiernia :).
Panowie życzliwi, fachowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Uśmiechnięci. Polecam wszystkim niezdecydowanym. W moimi telefonie numer...",
Justyna, Ford Ka
"solidne wykonana praca wymiany uszczelki filtra oleju. Trzeba było podważyć silnik , wyjąć podzespoły co nie jest tak łatwe w 9 letnim aucie.",
Kamil
Servis Samochodowy w Warszawie, przy ulicy Podróżniczej 8, to miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o Twój pojazd, oferując najwyższą jakość usług w zakresie mechaniki, diagnostyki, elektryki i elektroniki, blacharstwa i lakiernictwa oraz...
"Do serwisu umówiłem się na wymianę oleju, ale przy okazji udało się również wykonać inne rzeczy. Obsługa w serwisie okazała się bardzo pomocna i profesjonalna, a cała usługa wykonana sprawie i szybko. Z pełna świadomością mogę polecić serwis. ",
Mateusz, Volvo XC60
"Została usunięta przyczyna nadmiernego poboru prądu w czasie postoju i rozładowywania akumulatora. Wielokrotnie taniej niż w ASO.",
Marek, Ford Focus
"Bardzo dobra obsługa wszystko zrobione bez żadnych komplikacji",
Edward, Ford Focus 2 generation wagon 5-dr. 1.6 MT (116 h.
"W tej firmie naprawiam samochody od ponad 10 lat, obecnie już trzecie auto. Panowie mechanicy są tu bardzo rzeczowi, konkretni i punktualni. Cenię sobie również szybki i rzeczowy kontakt w czasie naprawy. Przez tyle lat ani razu nie miałem zastrzeżeń do wykonanej naprawy. ",
Władek, Ford Focus Mk 2
"Panowie świetnie się znają na mechanice. Warsztat z nowym sprzętem . Szybko zdiagnozowano usterka i naprawa. Dobre ceny i miła obsługa. Polecam. ",
Przemek, Volvo
"szybka i profesjonalna wymiana ogumienia z letniego na zimowe, polecam",
kriis, Ford Mondeo 2.0 tdci 2012
"Warsztat godny polecenia obsługują cała nasza flotę. Bez żadnych problemów. ",
Car Rental, Toyota Corolla
"Samochód zostawiony rano, po południu do odebrania także ok.",
Wojtek, Ford Focus mk1
"Rewelacyjni fachowcy, widać że znają się na swoim fachu. Cechuje ich duże doświadczenie i wiedza, profesjonalne podejście do klienta. Rzetelna informacja i trafna diagnoza utwierdza w przekonaniu że Twoje auto zostanie solidnie naprawione.
",
Mariusz, Ford Fusion US
"Pełen profesjonalizm .
Znają się na robocie szybko sprawnie tanio i solidnie.
",
WAZON, Clijo 3 RS
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia. Zakladam u nich instalacje w samochodach moich i na handel juz od okolo 12 lat!! Wcześniej mieścili sie na ul. Kopiejników. Polecam w 100%-ach.",
Wojtass THC, Honda Accord i wiele innych
MAXMOTO AUTO SERVICE S.C. - mechanika pojazdowa - układy hamulcowe - układy zawieszenia - diagnostyka komputerowa - regeneracja pomp wspomagania układu kierowniczego - serwis Toyoty Land Cruiser
"Polecam! Przegląd Mondeo 1.8 TDCi (wszystkie filtry, olej, płyny), dodatkowo kaseta rozrządu wymieniona perfekcyjnie. W Ew-Car znają się bardzo dobrze na tym co robią. Oddając swojego Ford-a w ich ręce można być spokojnym. Ceny bardzo niski, jeżeli nie najniższe zarówno na części (oryginały Ford taniej jak zamienniki). Tak samo usługi. Pan...",
mariowaw, Ford Mondeo IV
"Panowie wydawali się kompetentni i solidni, raczej tam wrócę ",
Sysia111, Ford s-max 2.0 disiel 2013
"witam do warsztatu trafilem z polecenia mialem problem z nierowna praca silnika 1.9 JTD w poprzednim warsztacie powiedzieli ze wtryski sa do regeneracji co po diagnozie w pitstop wykluczyli usterka byla elektryczna nie naciagneli mnie goraco polecam !!!",
Rafi, opel vectra c
Auto Lux to renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany przy ulicy Kłobucka 9a w Warszawie (02-699). Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze pojazdów, oferując usługi z zakresu blacharstwa samochodowego, mechaniki samochodowej,...
"Witam!
Dla zainteresowanych naprawą w tym warsztacie z autopsji wiem bo naprawiałem tam auto swoje i żony żeszybkość,sumienność ,dobry kontakt,możliwość negocjacji ceny a także bieżąca informacja na temat etapu mojej naprawy i kosztów z nią związanych to ich standard (przynajmniej w moim wypadku)
Polecam",
Darek
Koszt wykonania usługi diagnostyka komputerowa w Fordzie w Warszawie: od 135,79 PLN do 162,79 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam s maxa z 2010 roku silnik 2.0 tdci mam problem bo od jakiegoś czasu auto jakby osłabło poza tym powyżej 120 jak dopnę auto przechodzi w tryb awaryjny nie wiem co jest z góry dziękuję za pomoc
Witam Mondeo MK4 2007 rok. Zamontowałem światła do jazdy dziennej M Tech 905 HP. Wszystko podłączone wg instrukcji. Czerwony czyli zasilanie pod bezpiecznik w którym pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka, czarny- masa, wiadomo do karoserii. Żółty czyli sterowanie, podłączyłem pod plus na...
Co może być przyczyną że nie świeca się światła przeciwmgłowe tylne, ale na desce świeci kontrolka że są włączone ford focus c max 1.6 cdti 2009
Witam mam problem z Fordem focusem mk2 kombi 1.6 benzyna automat, podczas zjeżdżalnia z stromej górki na wolnych obrotach na końcu rezerwie się zadławił i teraz ciężko chodzi tzn odpala normalnie na wolnych obrotach chodzi a jak się doda gazu lub próbuje jechać to auto zwalnia dusi się strzela...