"Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiłem tam wcześniej passata B3 a teraz samochód żony i swój. Nie były to wielki naprawy ale jak to jest w starych samochodach rdzy troszkę było. Lakiernik widać zna się na robocie. Autko idealnie zrobione i polecam. Brakowało jakieś kawy ale przecież to nie piekarnia czy cukiernia. Serdecznie polecam i ceny...",
Krzysztof, Mercedes 300 D orac mercedes coupe
"Witam, jestem bardzo zadowolony z usług jaki wykonuje Serwis Samochodowy Zibi Auto.
Poznałem serwis już bardzo dobrze, gdyż z ich usług korzystam już prawie dwa lata.
Najbardziej cenię sobie profesjonalizm Pana Tomka, który z taką łatwością diagnozuje wszelkie usterki samochodowe, który potrafi fachowo doradzić w każdej sprawie, który jest...",
Kazimierz Ratajczak
"Naprawa blacharska / wymiana drzwi /i ich lakierowanie + błotnika tylnego. Pełen profesjonalizm w jakości wykonania naprawy i i kultury obsługi. Zakład wart polecenia . Ubezpieczyciel LINK4 - na zlecenie którego była wykonana usługa - powinien być w pełni usatysfakcjonowany w doborze takich zakładów współpracujących. Było również szybko i...",
zbigo, honda HR-V
"Bardzo dobry warsztat, chłopaki wiedzą co robią a nie tak jak większość "pseudomechaników" zjeżdziłem parę warsztatów i nikt nie mógł znaleźć co stuka, oni znaleźli, naprawili i wszystko jest ok!!! a co najważniejsze przystępne ceny!!!",
Maro, Audi A6
"Citroen Xantia 2.0 HDI hydroactiv . miałem wyciek oleju z zawieszenia ciekło z 8 m-cy
Nikt nie chciał się podjąć naprawy.przyjechałem do p.Lipko i naprawa od ręki 3 wyrazy o naprawie szybko tanio 8 solidnie.",
andrzej, citroen Xantia II hdi
"Zdecydowanie polecam, serwisuję u nich auta firmowe od kilku lat. Goście są profesjonalistami.
Ponieważ są dobrzy czasem trzeba chwilę poczekać na swoją kolej, cenowo na tle Wrocławia wypadają bardzo dobrze (w mojej ocenie omijam warsztaty robiące wszystko za 5 zł).
Rewelacyjny stosunek jakości usługi do ceny (wg mojej subiektywnej oceny).",
yanekj
"Jak najbardziej polecam; profesjonalne i uczciwe podejście do napraw, nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Kompletnie nie rozumiem komentarza poniżej:
"...Brak profesjonalizmu, robota wykonana tylko na zlecenie klienta, nawet jeśli mechanik widzi jakieś usterki w aucie nie informuje o tym". Tak się składa, że rok temu jakiś cymbał z SKP kazał mi...",
Grzegorz, Octavia 1 FL 1.6
"W RG Auto-Serwis naprawiałem auto już kolejny raz ( naprawy blacharskie ) i zawsze spotkałem się z życzliwością i fachowością w szczególności ze strony właścicielki Pani Grażyny Szerszeń. Naprawy były wykonane najszybciej jak to możliwe zaraz po załatwieniu formalności związanych z ubezpieczeniem, co nie zawsze było łatwe. Pani Grażyna bardzo...",
Arek
"Prawdziwy fachowiec, rzetelny i solidny, z dużym zasobem wiedzy. Można mu powierzyć auto z pełnym zaufaniem - niezwykle uczciwy.",
kobzacz, Fiat 126p, Uno, CC, Opel Corsa B, Mercedes 190, Sk
"Jeśli w jakimś warsztacie czegoś nie potrafią naprawić lub zdiagnozować, to ten Pan to naprawi. W dodatku w niższej cenie jak u innych. POLECAM!",
wtyku, Mazda 323F, Audi A3, Ford Fiesta, Fusion. Mazda MX
"Wielka wiedza w temacie marki Mercedes. Jeżeli jest termin umówiony wszystko zrobione na czas . Zawsze telefonicznie ustalenia jeżeli wynikło coś więcej w naprawie. Proponowane części nowe ,zamienniki lub regenerowane, tak wiec można naprawę wykonać za rozsądne pieniądze
Gorąco polecam ten warsztat posiadaczom mercedesa",
Chris, e- klasa
"Przez lata serwisowałem moje francuzy w tym warsztacie i bardzo polecam. Są rzetelni, nie zawyżają kosztów i robią to, co zostało uzgodnione. ",
Piotr, Renault
"Szybko, sprawnie i na temat. Krótki termin oczekiwania na naprawe.",
Monika, Opel corsa
Części, akcesoria ,hurt
"Byłem miło zaskoczony szybkością i fachowością wykonania naprawy usterki w silniku. ",
maniek
Koszt wykonania usługi regeneracja i naprawa alternatorów we Wrocławiu: od 340,00 PLN do 400,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry. Niedawno alternator został zregenerowany ponieważ czasami świeciła się kontrolka brak ładowania i zapalała się czerwona kontrolka akumulatora.Alternator po regeneracji i po 2 dniach scenariusz się powtarza.Czy ktoś doradzi co ewentualnie może jeszcze być przyczyną?Być może tj...
Czy jeżeli popsuł się alternator i samochód stanął to czy po cało nocnym ładowaniu akumulatora, uda się przejechać 8 km?
Witam serdecznie. Mam audi a3 2.0tdi sportback (2005).Problem polega na tym ze po uruchomieniu silnika słyszę jakby swierszcze w okolicy alternatora lub napinacza paska alternatora i napinacz dziwnie skacze ( przód tyl). Czy jest to wina napinacza czy także problem tkwi w sprzegielku alternatora?
Dobry wieczór. Pojawia mi się błąd ładowania w ford mondeo mk5 2018r 2.0 disel. Po przejechaniu paru km pojawia się później znika itd. Napięcie w zapalnixe skacze raz jest 14 5 np pozniej dochodzi nawet do 2 itd w czym może być problem?
Mazda 3 to japońskie auto osobowe klasy kompaktowej produkowane od 2003 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Mazda 6 to japońskie auto osobowe klasy średniej produkowane od 2002 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 3 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan, liftback...
Mazda 2 to japońskie auto osobowe klasy aut miejskich produkowane od 1996 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 4 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Honda CR-V to japońskie auto osobowe typu SUV klasy kompaktowej produkowane od 1995 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu...