"Ulubiony serwis samochodowy w moim mieście. Kązdą naprawę i przegląd wykonywali rzetelnie i w przystępnej cenie. Polecam każdemu. ",
Wojciech, Opel Astra
"A mi doradzili zrobili autko fakt napocili się nie naciągali na koszty krotko i na temat cz to to i to.... wymienili hula napocili się będą wspominać długo :) pozdrawiam jeszcze wrócę ",
pokso , alfa 156
"polecam!!! miła i szybka obsługa.",
blondyna, volkswagen golf 3
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"SPARKO Autogaz
ul. Braniborska 70
Oceniam warsztat na ocenę bardzo dobrą.
Jestem współwłaścicielką FORDA MONDEO, po przeanalizowaniu miesięcznych rachunków za paliwo wspólnie z mężem podjęłam decyzję o zainstalowaniu w naszym samochodzie instalacji gazowej.
Wybór warsztatu nie należał do łatwych, szczególnie, że zdążyłam odwiedzić ...",
JustynaZ, Ford Mondeo
"Tu podany jest błędny adres, na stacyjnej mają już tylko z hondy może zapach. A byłem w nowej siedzibie CARPA...zajefajnie. Polecam Żegiestowska 5 od armii krajowej..
Andrzej...i nie jakiś kumpel",
Andrzej, Jazz
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
"Wyglądło,że rzęzi w silniku, okazało się, że rozsypało się łożysko w alternatorze, zadzwonili, wyraziłam zgodę, zrobili mi też diagnostykę silnika - auto chodzi super cicho, równo, nie dusi się nawet na gazie, ludzie, którzy jeżdżą czasem ze mną zauważyli cichą i równa pracę silnika. Jeśli o mnie chodzi, nie mam zastrzeżeń.",
bis
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Witam
Bardzo dobry warsztat,fachowa obsługa i rzetelna informacja na temat naprawy.Wszystko zgodnie z tym co ustalilismy,co ciekawe na koniec bez problemu otzrymałem fakturę.
Polecam, ponieważ posiadają sprzęt i wiedzę jak naprawiać samochody.",
andrzej
"Polecam serwis, usuwali mi filtr dpf oraz Tuning, rano odstawilem auto na wieczór wszystko było gotowe. Dziękuje za pomoc w pozbyciu sie tego koszmaru. ",
Marcin, BMW 5
"polecam zamowiełem czesci do wyciagarki gdzie nikt inny nie chcial sie podjac !!!
POLECAM !!!",
EDEK, IVECO MASTIFF
"Naprawiam i serwisuję w tym warsztacie swoją 159 1,9 Jtd zawsze bezproblemowo. Polecam",
AR159, AR 159
"pan Piotr świetny mechanik duża wiedza wie co robi i co mówi tylko uważajcie na pomagiera jąkałe nie wie co robi i nie wie co mówi czasem zapomina jakie auto próbóje naprawić wisielczy humor i dłułułułuługo trzeba z nim rozmawiać ćżeby załapać o co kaman ogólnie baaaaaaaaaardzo polecam pana piotra",
PAWEŁ MIKUCKI, OPEL ZAFIRA
"Bardzo polecam, przyjmują faktycznie o umówionych godzinach i dotrzymują terminów, nie próbują naciągać na niepotrzebne naprawy. Napewno tam powrócę z innymi przypadłościami :p",
Max_pwr
Koszt wykonania usługi regeneracja i naprawa alternatorów we Wrocławiu: od 340,00 PLN do 400,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry. Niedawno alternator został zregenerowany ponieważ czasami świeciła się kontrolka brak ładowania i zapalała się czerwona kontrolka akumulatora.Alternator po regeneracji i po 2 dniach scenariusz się powtarza.Czy ktoś doradzi co ewentualnie może jeszcze być przyczyną?Być może tj...
Czy jeżeli popsuł się alternator i samochód stanął to czy po cało nocnym ładowaniu akumulatora, uda się przejechać 8 km?
Witam serdecznie. Mam audi a3 2.0tdi sportback (2005).Problem polega na tym ze po uruchomieniu silnika słyszę jakby swierszcze w okolicy alternatora lub napinacza paska alternatora i napinacz dziwnie skacze ( przód tyl). Czy jest to wina napinacza czy także problem tkwi w sprzegielku alternatora?
Dobry wieczór. Pojawia mi się błąd ładowania w ford mondeo mk5 2018r 2.0 disel. Po przejechaniu paru km pojawia się później znika itd. Napięcie w zapalnixe skacze raz jest 14 5 np pozniej dochodzi nawet do 2 itd w czym może być problem?
Mazda 3 to japońskie auto osobowe klasy kompaktowej produkowane od 2003 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Mazda 6 to japońskie auto osobowe klasy średniej produkowane od 2002 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 3 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan, liftback...
Mazda 2 to japońskie auto osobowe klasy aut miejskich produkowane od 1996 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstały 4 generacje modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu sedan oraz...
Honda CR-V to japońskie auto osobowe typu SUV klasy kompaktowej produkowane od 1995 roku do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstało 5 generacji modelu. Samochód produkowany jest w nadwoziu...