"Zdecydowanie polecam, tanio, szybko i porządnie ;-)",
KraK, Fiat Punto II
"Warsztat ten polecił mi znajomy. Był to już trzeci mechanik u którego byłem z moim autem. Poprzednicy nie poradzili sobie z problemem (nie równa praca, utrata mocy), pojawiły się sugestie wymiany silnika. Traciłem nadzieję. Po rozmowie z Panem Pawłem i jego wstępnej diagnozie nabrałem optymizmu. "Poważna awaria" jak to nazwali poprzedni...",
Jacek, BMW e46 325i
"Mechanik dojechał do mnie uruchomił samochód żeby dojechać do siebie naprawa trwała parę godzin jestem bardzo zadowolony z naprawy",
strosmajer
"Bardzo miła obsługa i co najważniejsze, naprawiają auta bardzo skutecznie. Ratowali mi bmw po takim dość niegroźnym wypadku i działa po ich ingerencji bez zarzutów.",
Lucas, Bmw
"Jak zwykle,szybko i fachowo,polecam,umówienie na godzinę,jestem już po raz drugi,wszystko o'key,tak trzymać!",
Jerzy, Renault Megane 2012
"To mój mechanik od lat...parę razy próbowałem szukać innego zakładu ponieważ wyprowadzilem się kilka lat temu ze Skawiny ale wracałem na poprawkę po kimś i dalszą naprawę do Adama...przez pomoc w zakupie kolejnych samochodów po serwis i pomoc w nagłych wypadkach zawsze profesjonalnie, uczciwie i przystępnie cenowo! To nie Janusz ze stodoły,...",
Piotrek , Audi A6
"Wszelkie naprawy czy to z powodu zużycia materiału czy eksploatacyjne wykonuję tylko u Pana Tadeusza.",
asiek, Renault Clio
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"rzeczowe podejscie do tematu, uporali sie z problemem z turbina, nawet nie trzeba bylo jej wymienic, a tak straszyli mnie w innym warsztacie",
vw
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
"Polecam warsztat robota zrobiona szybko i dobrze.Napewno jeszcze tam nie raz wrócę pozdrawiam dzięnki za dobrą robotę.",
Dominik, Bmw e46
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
"dlaczego kłamcy ?? od jakiegoś czasu naprawiam tam samochód i nigdy nic złego o nich nie można było powiedziec ",
zadowolony
"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dymienie z pod maski w okolicy EGR co to może oznaczać ? Czy trzeba tylko przeczyścić czy coś do wymiany ?
Problem polega na tym iż po wyczyszczeniu zaworu egr który się.otwiera oraz przepustnicy cały czas wyskakuje błąd problem egr mimo adaptacji. Co może być przyczyną?
Witam takie pytanko Renault Laguna 2 1.9 dci 2003 r. Czasem przy predkosci autostradowej 130-150 nagle wlacza sie zolta kontrolka swiec zarowych , auto traci moc na mimo zwolnienia i redukcji biegow na kazdym obroty nie wzrosna wiecej niz 2 tys. Po ponownym odpaleniu gasnie i jest wszystko...
Volvo v50 2 0 D 136KM 2005r. Bardzo nierówna praca zimnego silnika, po nagrzaniu lekkie podrygi. Po odłączenie EGR-lekkie drgania na zimnym silniku, po nagrzaniu drgania ustępują. Dobrze odpala zimny i ciepły, nie dymi.