"Polecam wszystkim. Szybko, tanio i skutecznie :)
Duży plus, że Pan Piotr to normalny, sympatyczny człowiek.",
beteg
"Samochód igła zacieków , malowany element nie rozni sie od reszty samochodu. 2autko odebralem czyste i pachnace. jak zostawiacie samochod mowicie ze ma go robic krzysiek . jak najbardziej polecam",
maciek, BMW x5
"Dobry warsztat profesjonalnie wymienili silnik w audi a6 ",
Karol, Audi a6
"Regeneracja Turbiny , rozsądne pieniądze za dobrą robotę. Gorąco polecam",
Tomek, Audi A6