"Warsztat ten polecił mi znajomy. Był to już trzeci mechanik u którego byłem z moim autem. Poprzednicy nie poradzili sobie z problemem (nie równa praca, utrata mocy), pojawiły się sugestie wymiany silnika. Traciłem nadzieję. Po rozmowie z Panem Pawłem i jego wstępnej diagnozie nabrałem optymizmu. "Poważna awaria" jak to nazwali poprzedni...",
Jacek, BMW e46 325i
"Uprzejmy ,kompetentny , solidne podejście do klienta, szybka naprawa ,
koszty o.k. , zdecydowanie polecam",
Fabian, BMW 330d
"Bardzo miła obsługa i co najważniejsze, naprawiają auta bardzo skutecznie. Ratowali mi bmw po takim dość niegroźnym wypadku i działa po ich ingerencji bez zarzutów.",
Lucas, Bmw
"usługa wymiany uszczelki pod głowicą oraz naprawa układy hamulcowego w Peugeocie 106 wykonana solidnie i fachowo pomimo ,,wieku,, auta i stanu używalności wyeksploatowanych już części . Polecam za profesjonalizm i solidność !",
M.Cz.- Skawina, Peugeot 106
"Polecam wszystkim! Szybkie podejście do sprawy, znalezienie problemu i szybka dobra nie droga naprawa!! (Dwóch innych mechanikow poległo na starcie) ",
Srebrne Audi , Audi A4
"Wszelkie naprawy czy to z powodu zużycia materiału czy eksploatacyjne wykonuję tylko u Pana Tadeusza.",
asiek, Renault Clio
"Polecam, Naprawiałem u Pana Andrzeja mojego Focusa a obecnie Mondeo.
O tych samochodach ten Pan wie wszystko, ma odpowiednie narzędzia(specjalistyczne dla danej marki) i przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne koszty.
Jedyny minus jaki znalazłem to terminy jakie są żeby się umówić na naprawę, ale to świadczy o popularności tego zakładu....",
Tomek, Ford Focus/Mondeo
"rzeczowe podejscie do tematu, uporali sie z problemem z turbina, nawet nie trzeba bylo jej wymienic, a tak straszyli mnie w innym warsztacie",
vw
"Uszkodzenia karoserii są naprawiane punktualnie i bardzo solidnie. Nawet wprawne oko ma trudności dostrzec, że samochód podlegał naprawie.",
S. Dzida, Mercedes
"Serwisowałem tu moją Astrę niepierwszej młodości. Można się bardzo dużo dowiedzieć o swoim aucie. Otrzymałem rzetelną odpowiedź na to, co trzeba wymienić, z czym można poczekać i jakie są konsekwencje napraw lub ich zaniechanie. Naprawdę byłem pod bardzo dużym wrażeniem. Można zostawić samochód bez obaw!",
Marek K., Ople Astra
Specjalizacja w naprawie samochodów marki Saab. Warsztat : Libertów, ul. Jana Pawła II 124
"skromny warsztat - ale polecam usługi, szybko, uczciwie, za rozsądną cenę i z troską o samochód i właściciela. Fiacik odczuł ulgę...:)
Łukasz
",
Łukasz Zabagło
"Samochód naprawdę solidnie przeglądnięty szybko i solidnie usunięte usterki.
Gorąco polecam Panów.",
AUDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...