"Bardzo profesjonalny i uczciwy warsztat, działają szybko i sprawnie. Gorąco polecam , zero stresu i przystępne ceny. Wszystko naprawione i działa tak jak powinno.",
Krzysztof, Reno espace 3
"Profesjonalizm i dobry humor:) wymiana opon błyskawiczna -polecam",
Leszek, Hyundai I30 2007
"Samochody z naszego oddziału w Opolu serwisujemy i naprawiamy właśnie tutaj i jesteśmy zadowoleni z usług.",
Paweł, Fiat Ducato
"Polecam. Miła i fachowa obsługa. Na pewno wrócę:-)",
Ola, Opel Crossland X Benzyna 2017
"Wykonywałem pełny serwis olejowy. Zostałem obsłużony w bardzo wysokim standardzie. A usługa wykonana zgodnie z wcześniejszą umową.Cena też bardzo dostępna. To na pewno będzie od wczoraj mój jedyny warsztat.",
Waldek, Dacia Duster
"zakładałam instalacje gazową niecałe dwa lata temu i jestem zadowolona,obsługa miła i na mechanice tez sie znają jak widać po ilości przerabianych pojazdów.",
Magdalena
Zajmujemy się podstawową obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Działamy na 1 stanowisku, więc każdą naprawę staramy się wykonać możliwie szybko i z pełnym profesjonalizmem W tym czasie każdy klient może napić się pysznej kawy w...
"Jedyny warsztat któremu bez obaw powierzam swoje autko. Szybko, tanio, solidnie. ",
Szymon, BMW 735i
"Szybka i naprawdę fachowa obsługa, w dodatku za niewygórowaną cenę.Bardzo gorąco polecam ten warsztat i jeszcze raz panowie wielkie dzięki.
",
Gosia, opel vectra , 1,9,cdti
"Punktualnie, sprawnie i schludnie. Wszystko pozytywnie",
Krzysztof, Skoda Octavia 1,5 tsi 150 km 2023
"Od lat korzystam z usług tego warsztatu. Usługi są wykonywane fachowo i terminowo. Ceny przystępne. Gorąco polecam.",
Zbigniew Kornatowski
"z serwisu korzystam od kilku lat, wszystkie naprawy oceniam bardzo dobrze jakościowo i cenowo. Fachowcy - na początku gdy tam trafiłem naprawili usterkę, z którą nie poradzili sobie w innych zakładach. Przyjazna obsługa dbająca o stałych klientów. Polecam.",
Darek, Ford C-MAX
"Dziś odwiedziłem Racing Red z swoją Fiestą 07 r., w celu zrobienia serwisu. Ogólnie nie piszę komentarzy na portalach branżowych, ale chciałbym szczerze pochwalić panów ( bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz "oko" do szczegółów zasługują w tych czasach naprawdę na pochwałę). Przedtem odwiedziłem wielu mechaników z potężnym zapleczem...",
edi_19866, FORD FIESTA
"Robię u nich auto pod amatorski sport. Samochód był w strasznym stanie, napartaczone przez poprzednich mechaników było okropnie. K-Sport podjął temat bez wahania. Powoli auto wychodzi na prostą, wszystkie naprawy są przemyślane, prowadzone bardzo szybko, nie ma problemu z częściami, a ceny są ok. Modyfikacje, które wprowadzamy są wykonywane na...",
Kamil, Peugeot 106 S16
"Bardzo rzetelna i fachowa firma. Korzystam z usług już 3 lata i jestem bardzo zadowolony.
Fachowcy w swojej branży ... zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie takie, które rozwiązuje problem na stałe a nie na 5 minut.
Polecam serwisuje u nich cała moja rodzina. W sumie 5 aut i nigdy nie było żadnych kłopotów.",
Piotr Opole , Mazda 323f, Audi A3, Opel Astra, Hyundai Accent, O
"Bardzo dobry zakład, po godzinie od przyjazdu dostaliśmy sprawny samochód. Profesjonalny sprzęt umożliwił błyskawiczne zlokalizowanie usterki, a kompetentna obsługa bardzo szybko ją usunęła. Cena bardzo przystepna. Zdecydowanie polecam.",
Michał , renault 19 cabrio
"Bardzo solidny, i profesjonalny warsztat. Fachowa i szybka naprawa, o zakresie napraw i cenie byłem informowany na bieżąco. Będę korzystać z usług warsztatu. Polecam!!!!! ",
andrzej, Audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...