"nie twierdzę, że zakład jest zły, ale dało się zauważyć jakieś dziwne spięcie. mam nadzieję, że to nie przez to, co piszą na przykład na GoWork, mianowicie chodzi o mobbing, bo generalnie usługi są na plus, nie ma na co narzekać",
edward
"Jestem zadowolony z usługi. Szczerze mogę polecić. ",
PSV
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak przymrozi to trzeszczy mi przednia szyba jakby pękała. Gdy się temperatura podniesie w ciągu dnia, to przestaje, ale rano jak jest zmrożony lekko samochód to tak trzeszczy. Czy to wina uszczelki? Na szybie nie zauważyłem żeby było coś nie tak. Pozdrawiam
Jakis czas temu zorientowałem się, spada mi uszczelka przedniej szyby, przy podszybiu. Robi się wtedy taka szczelina, że mam pewne obawy jak to się skończy w przypadku deszczu? Czy mozna to jakoś zakleić silikonem, czy tylko pogorsze sprawę?
W okresie jesienno-zimowym zmorą kierowców jest parowanie szyb. To efekt zwiększonej wilgotności powietrza i dużej różnicy temperatur we wnętrzu samochodu i na zewnątrz. Jest na to kilka sposobów,...
Szyby samochodowe myte są porządnie z reguły podczas wizyty na myjni, a przez pozostały okres użytkowania spryskiwane są płynem do szyb i myte przez wycieraczki. Jeżeli kierowca bywa na myjni raz...