"Korzystam z usług tego warsztatu, terminowość to ważna zaleta i to jest, fachowość nie jestem mechanikiem ale po wyjeździe z warsztatu wszystko gra po prostu jestem zadowolony, obsługa potrafi doradzić, a to bardzo ważne. Polecam ten warsztat i jeszcze jedno proszę zwrócić uwagę jak czysto jest na stanowiskach, a to też świadczy o warsztacie ",
Jarociniak, Citroen ; Nissan;Peugeot
"Goraco polecam, sprawnie , szybko i tanio. Posiadaja tez lawete! ",
lool
Witamy! Nie boimy się niczego co jest związane z mechaniką, tam gdzie inni się poddają my stoimy z otwartymi ramionami, młody zespół oraz doświadczenie, pozwala nam na działanie. Nowoczesne rozwiązania, diagnostyka...
Witam,potrzebna pomoc??Pracujemy od 7 do 18 i w soboty o 7 do 15 oraz w razie potrzeby 24H Pozdrawiam
"nie twierdzę, że zakład jest zły, ale dało się zauważyć jakieś dziwne spięcie. mam nadzieję, że to nie przez to, co piszą na przykład na GoWork, mianowicie chodzi o mobbing, bo generalnie usługi są na plus, nie ma na co narzekać",
edward
"nie ma sie co oszukiwac to najlepsi specjalisci w miescie ja osobiscie nie czekalem dlugo na naprawe koszt byl porownywalny z innymi tylko ze tu jakosc jest najwyzsza i mam pewnosc ze jak cos zrobia raz a porzadnie i nie trzeba tam wracac z ta sama usterka bo samochod sie ma po to aby jezdzil a nie po to by stal u mechanika",
Zibi
"Rzetelna firma,szybka naprawa i dobre ceny ! Ludzie na luzie, bez spinki.Jak coś obiecują, to tak jest zrobione. Na czas jaki obiecali . Polecam! ",
Michał , audi a3
"Mogę prosić o numer kontaktowy? Szukam mechanika który podjedzie i zobaczy co da się zrobić ",
Bartosz , KIA Ceed
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie mam pytanko czy pompa paliwa od audi a4 1.9 tdi 90km będzie pasować do audi a4 1.9 tdi 110km
Gdzie znajduje się elektryczna pompa paliwa ? Ford mondeo mk3 2002r. 2.0 Tdci
Dzień dobry. Mam problem, ponieważ od jakiegoś czasu jak jade (najczęśniej jak dodaje gazu) rzuca mi całym autem jakby się dusił wcześniej tylko na czwórce jak miałem za małą prędkość a teraz na każdym biegu a jak dodam tego gazu za dużo to mi się wydaje że coś w nim zaraz eksploduje. Auto...
Auto podczas jazdy zgasło i już nie odpaliło. Metoda prób i błędów doszedłem do pompki paliwa w baku i tu jest problem, niema zasilania w tej pomoce. Oczywiście bezpieczniki sprawdzone. Wyczerpałem pomysły co się stało. Będę wdzięczny za pomoc.
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...