"Korzystam z usług tego warsztatu, terminowość to ważna zaleta i to jest, fachowość nie jestem mechanikiem ale po wyjeździe z warsztatu wszystko gra po prostu jestem zadowolony, obsługa potrafi doradzić, a to bardzo ważne. Polecam ten warsztat i jeszcze jedno proszę zwrócić uwagę jak czysto jest na stanowiskach, a to też świadczy o warsztacie ",
Jarociniak, Citroen ; Nissan;Peugeot
"Goraco polecam, sprawnie , szybko i tanio. Posiadaja tez lawete! ",
lool
Witamy! Nie boimy się niczego co jest związane z mechaniką, tam gdzie inni się poddają my stoimy z otwartymi ramionami, młody zespół oraz doświadczenie, pozwala nam na działanie. Nowoczesne rozwiązania, diagnostyka...
Witam,potrzebna pomoc??Pracujemy od 7 do 18 i w soboty o 7 do 15 oraz w razie potrzeby 24H Pozdrawiam
"nie twierdzę, że zakład jest zły, ale dało się zauważyć jakieś dziwne spięcie. mam nadzieję, że to nie przez to, co piszą na przykład na GoWork, mianowicie chodzi o mobbing, bo generalnie usługi są na plus, nie ma na co narzekać",
edward
"Jestem zadowolony z usługi. Szczerze mogę polecić. ",
PSV
"Rzetelna firma,szybka naprawa i dobre ceny ! Ludzie na luzie, bez spinki.Jak coś obiecują, to tak jest zrobione. Na czas jaki obiecali . Polecam! ",
Michał , audi a3
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...