"Z całą pewnością Firma F.U.H . AUTO-PUNKT Z Jędrzejowa Jest firma godną polecenia; Właściciel oraz pracownicy -PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!
Warsztat; pracownicy, oraz usługa naprawy wykonana na europejskim poziomie;
Dobra rada!
Proszę korzystać z usług tej firmy ,bo naprawdę znają się na tym co robią, a inne zakłady naprawcze mogą i powinny...",
Damian, AUDI S8
"Serwisuje w tym warsztacie cała flotę swoich pojazdów. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jakości usług niezależnie od tego czy wykonywali je praktykanci, czy wykwalifikowani mechanicy. Swoją drogą duży plus dla warsztatu, iż podejmuje się szkolenia oraz przyuczania nowych mechaników. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na naprawę dzięki...",
Szkoła Jazdy Gadacz
"Szybkie i solidne usówanie usterek. Dojazd na miejsce awarii. Miła i solidna obsługa. ",
Przemek
"Niezwykła rzetelna i fachowa obsługa. Auto śmiga jak nowe! ",
Kamil
"W trasie padła nam klima. Trafiliśmy w necie na adres tego warsztatu. Choć była sobota i w warsztacie był spory ruch uzyskaliśmy pomoc. Trafna diagnoza. Profesjonalna miła obsługa. Usterka usunięta. Gorąco polecam:)",
Marzena, Honda Civic
Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, alternatorów, rozruszników. Prowadzimy Serwis Samochodowy. Specjalizujemy się w samochodach osobowych, mamy 2 stanowiska pracy. Zapraszamy!
"Solidny Autoserwis i uczciwy mechanik. Polecam.",
Tarnawa
Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika, naprawy bierzące, bardzo duży zakres prac.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?