"Auto serwis polecam wszystkim zainteresowanym osobom.
Kontakt i dbałość o klienta pierwsza klasa.Usługa wykonana na umówioną godzinę bez zbędnego czekania. Super ",
Gość, Hyundai ix 35
"Serwisuje w tym warsztacie cała flotę swoich pojazdów. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jakości usług niezależnie od tego czy wykonywali je praktykanci, czy wykwalifikowani mechanicy. Swoją drogą duży plus dla warsztatu, iż podejmuje się szkolenia oraz przyuczania nowych mechaników. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na naprawę dzięki...",
Szkoła Jazdy Gadacz
"Z całą pewnością Firma F.U.H . AUTO-PUNKT Z Jędrzejowa Jest firma godną polecenia; Właściciel oraz pracownicy -PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!
Warsztat; pracownicy, oraz usługa naprawy wykonana na europejskim poziomie;
Dobra rada!
Proszę korzystać z usług tej firmy ,bo naprawdę znają się na tym co robią, a inne zakłady naprawcze mogą i powinny...",
Damian, AUDI S8
Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek, alternatorów, rozruszników. Prowadzimy Serwis Samochodowy. Specjalizujemy się w samochodach osobowych, mamy 2 stanowiska pracy. Zapraszamy!
"Gorąco polecam. Po wielokrotnych próbach w jnnych warsztatach wreszcie ktoś zrobił porządek. ",
boby, Fiat cinquecento
"Super warsztat i podejście właścicieli do klienta. Gorąco polecam ",
Jacek, VW passat
"Miła i profesjonalna obsługa!!! Konkurencyjne ceny!!! POLECAM!",
Sputi, SKODA SUPERB
Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika, naprawy bierzące, bardzo duży zakres prac.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Po wymianie turbiny 1.9 tdi asv zwykła pompa przy 1 i 2 biegu auto się wolno zbiera, brak przyspieszenia, przed wymiana turbiny rakieta.
Witam, wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się przycinać podczas jazdy, dodatkowo słychać jakieś tarcie nie wiem czy nie z turbiny. Jeżdżę Alfą GT 1.9 jtdm 150 km. Już wcześniej miałem problemy z turbiną, mianowicie powyżej 3500 obrotów auto traciło moc i wchodziło w tryb serwisowy. Sprawdziłem...
Czy płukanie układu po wymianie nie zatartej sprężarki jest niezbędne?
zaczyna gwizdac turbina i wydobywa sie z rury wydechowej biały dym czy to koniec turbiny? Jak dlugo moge jeszcze jezdzic? Orientacyjny koszt?