"POLECAM!! W okolicy tej części Wrocławia chyba najlepsza propozycja. Korzystałem z innych leśnickich i więcej do tamtych nie wrócę.",
gizzy
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Poważny warsztat.Pierwszy raz w niezależnym zakładie otrzymałem zlecenie na papierze.Panowie poradzili sobie z diagnostyką i usunięciem problemów w mojej "Renacie".",
Andrzej
"Przyjechałem jak zawsze na wymianę opon. Skorzystalem z usługi darmowego przeglądu auta przy którym wykryto usterki. W biurze Pan zrobił mi wycenę a następnie naprawili mi auto. Bardzo miła i przyjemna atmosfera zarówno w biurze jak i na serwisie. Czas naprawy umilałem sobie korzystając z darmowego internetu oraz oczywiście pysznej kawy.",
Jakub Olejnik, Ford Focus
"Profesjonalny warsztat naprawiaja wszystkie terenowe auta .Nie naciagaja, szybko i sprawnie a co wazne dla mnie informoja o kazdych dodadkowycz kosztach polecam",
timur, suzuki sj413
"Naprawiam i serwisuję w tym warsztacie swoją 159 1,9 Jtd zawsze bezproblemowo. Polecam",
AR159, AR 159
"Naprawiałem u Pana Piotra Mercedesa 3 latka i była to moja pierwsza naprawa w innym warsztacie poza autoryzowanym serwisem i muszę przyznać ze Piotr ma pojecie robi pomału i dokładnie co mi się bardzo podoba auto wyjechało naprawione szybko i sprawnie koszty kila razy mniejsze niż w serwisie a jakość usługi bardzo dobra. POLECAM Z CZYSTYM...",
Sebastian, Mercedes Viano
"Pierwszy raz w życiu trafiłem na warsztat gdzie można normalnie porozmawiać z mechanikiem o usterce. Mówią otwarcie co trzeba zrobić, przedstawiają szczegóły naprawy. Polecam wszystkim, którzy chca wiedzieć co się dzieje z samochodem w serwisie;)",
mini
"Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Malowanie w dobrej cenie i bardzo szybko.",
Proof, Jaguar
"Pana Wojtka znam już kilka lat. Zawsze serwisował mi samochody klasy premium. Ostatnio z racji uruchomienia mojej inwestycji musialem zakupić starsze Audi . Pech chciał, że Audi kupiony na szybko okazał się delikatnie mówiąc bublem. Zaraz po zakupie samochod odmówił posłuszeństwa więc nie zastanawiając się długo laweta zawiozła samochód do Pana...",
MMM, A4
"Wielki pozytyw jestem bardzo zadowolona naprawa idzie szybko cena nie duża za drobne poprawki nic odemnie nie wzięli, widać że uczciwe chłopaki i nie naciągają klientów w dodatku czynne niemal cały czas :) Polecam",
Zadowolona klijentka
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"Od samego początku istnienia warsztatu serwisuje u nich swoje subaru (impreza sti), koszty napraw są niezmienne, podejscie pracowników jest bardzo profesjonalne, nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń do napraw, które wykonywali. Polecam każdemu, kto chce zostawić swoje subaru w dobrych rękach.",
sti, impreza sti
"Krótko: przyjechałem trupem bez mocy silnika i z przepałami paliwa, była regeneracja pompy i coś z wtryskami, wyjechałem bolidem! Silnik zyskał moc i niesamowite przyspieszenie. Nie znam się na tym, ale nie mogłem uwierzyć, że to jest to samo auto. A do tego bardzo miła obsługa i mechanik, który pytał mnie o prawie wszystko co wymieniał z...",
Wojciech Jastrzębski, Transporter T4 1992r.
"Jak zawsze można na nich liczyć. Sprawnie, szybko i dobrze :) Wiadomo, w sezonie oponiarskim trzeba troszeczkę poczekać, ale zostawiam o konkretnej godzinie i odbieram również o konkretnej. Polecam !",
klient
Warsztat znajduje się przy Zernickiej 205 ale wjazd jest od ulicy Przedniej. Jadąc ulicą Zernicką w kierunku Leśnicy mijamy po lewej stronie myjnię samochodową następnie przed piekarnią skęcamy w prawo, do końca ulicą, jeszcze raz w...
"Bardzo jestem zadowolony panowie wymieniali mi całe zawieszenie po nie miłym spotkaniu z krawężnikiem , robota szybka i dokładna ,auto lepiej jeździ niż wcześniej niska cena za części i usługę PROFESJONALNA ROBOTA !!! POLECAM MIŁO :)",
maniak, Audi Q7
UWAGA NOWOŚĆ warszat oferuje usługę beziinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez szpachli, lakierowania)
"Mercedes Sprinter z problemem dpf , 5h i po kłopocie. Auto odzyskało moc i swoją sprawność . Po przebiegu ponad 2 tysięcy km ,żadnych kontrolek,żadnych problemów, nie pozostaje mi nic innego jak polecić tą firmę każdemu , kto ma problem z dpf-em.
Wg mnie pełna profeska !!!
Usługa do tanich nie należy, ale to i tak taniej niż wymiana dpf po...",
Waldek, Mercedes Sprinter 316 cdi
"Miałam auto po stłuczce i jestem bardzo zadowolona z naprawy. Dodatkowym atutem jest przemiła obsługa i fachowe wykonanie naprawy :) Nawet się nie spodziewałam takiego rewelacyjnego efektu! Z ceny naprawy też jestem bardzo zadowolona! Polecam!",
Ania, Fiat Seicento
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Naprawdę polecam. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Widać po braku stojących i rdzewiejących aut jak to zazwyczaj bywa u "mechaników". Co ważne nie ma nabijania w butelkę - jako kobieta spotkałam się z różnym traktowaniem jeżeli chodzi o sprawy związane z samochodem. Na pewno nie zamienię na inny warsztat. ",
Marta, Citroen C3
Oferujemy usługi z zakresu auto holowania posiadamy trzy pomoce drogowe, oraz usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i lakiernictwa samochodowego. Serdecznie zapraszamy .
"Zaliczyliśmy dwie wizyty, z małym i dużym problemem. Mały był problem z elektryką - inne serwisy próbowały nam wcisnąć wymianę szeregu części lub diagnostykę całego samochodu, z kosztami na poziomie kilkuset zł. W WTM skończyło się na wymianie złączki, zdiagnozowanej i wykonanej niemal od ręki.
Dużym problemem było sprzęgło (nasz C3 to automat...",
Piotrek, Citroen C3
Koszt wykonania usługi wymiana sprzęgła we Wrocławiu: od 586,27 PLN do 1.677,18 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...