Alpari

ul. Białej Przemszy 1, 42-524 Dąbrowa Górnicza

****** 6 (1 opinia)

O warsztacie

ul. Białej Przemszy 1, 42-524, Dąbrowa Górnicza

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Mobilny Serwis Samochodowy ALPARI oferuje diagnostykę i usługi serwisowe dla pojazdów samochodowych na terenie całego Śląska, a także poza nim. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej mechaniki i elektryki aut wszystkich marek. Dojeżdżamy w każde miejsce wskazane przez klienta, podejmując się naprawy bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Mobilny Serwis Samochodowy ALPARI to warsztat, który przyjeżdża do Ciebie, oferując naprawę pojazdu bez zbędnego stresu i niepotrzebnych kosztów.

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Diagnostyka komputerowa, następnie wymiana uszczelniaczy trawersów, uszczelki pokrywy zaworów, uszczelki kolektora oraz przewody paliwowe. Wszystko wykonane w warunkach "polowych" u mnie pod blokiem. Kontakt z serwisantem, jego zaangażowanie oraz czas wykonania usługi na wielki plus.
  Wszystko zaczęło się od problemu z odpaleniem samochodu i próby jego odpalenia w celu zdiagnozowania usterki, gdy się nie udało, krok po kroku bez zbędnego wymieniania części została zdiagnozowana usterka i usunięta. Wymiana tylko zepsutych, zużytych części, bez dodatkowego nabijania rachunku.
  Takich serwisów i mechaników nam potrzeba


  Opel Omega 2.2 DTI

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 847

Usługi wykonywane przez warsztat