Elektronika i elektromechanika Diagnostyka komputerowa
"Pan Konrad Bukowski. Profesjonalne podejście do klienta i do problemu klienta (w moim przypadku naprawa uszkodzonego nadwozia oraz korekta odprowadzenia wody z nadwozia). Ale to nie wszystko. Ponad urzędowy profesjonalizm wyrasta zwyczajna ludzka życzliwość, empatia i wysoka kultura co sprawia, iż wszelkie ustalenia i, procedury i oczekiwanie...",
Nyelv
"Skorzystalem z uslug AutoGam zachecony poytywnymi opiniami i się nie zawidłem. Wymiana sprzegła, sondy, filtròw oraz oleju. Jak najbardziej polecam. ",
dziubas , audi a6
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
"Polecam,usługa wykonana szybko i rzetelnie.Obsługa warsztatu profesjonalna.",
Grzegorz, Volvo s60 II
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"Wymiana opon, regulacja hamulca ręcznego. Szybko i sprawnie, polecam.",
Renata, Toyota Yaris
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...