Elektronika i elektromechanika Diagnostyka komputerowa
"Jak najbardziej polecam wszystkim posiadaczom nowych samochodów. Ceny konkurencyjne do serwisów ASO, a wiedzą i kompetencją przewyższają wszystkich w okolicy. Widać, że właściciel szkoli swój personel! Wymieniłem olej w skrzyni biegów metodą dynamiczną, początkowo nie byłem do końca przekonany bo różne opinie słyszałem na temat wymiany ale się...",
Adam, BMW
"Skorzystalem z uslug AutoGam zachecony poytywnymi opiniami i się nie zawidłem. Wymiana sprzegła, sondy, filtròw oraz oleju. Jak najbardziej polecam. ",
dziubas , audi a6
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
"W pełni zgadzam sie z opiniami o profesjonalnej obsłudze! Naprawa "kapcia" trwała zaledwie kilka minut!!!,
Dodatkowo duży plus za super wyposażoną poczekalnię w której mogłem skorzystać z toalety i napić się zimnej mineralnej! Dziękuję i polecam!",
Kazimierz, Dacia
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"Wymiana opon, regulacja hamulca ręcznego. Szybko i sprawnie, polecam.",
Renata, Toyota Yaris
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...