"Jak najbardziej polecam wszystkim posiadaczom nowych samochodów. Ceny konkurencyjne do serwisów ASO, a wiedzą i kompetencją przewyższają wszystkich w okolicy. Widać, że właściciel szkoli swój personel! Wymieniłem olej w skrzyni biegów metodą dynamiczną, początkowo nie byłem do końca przekonany bo różne opinie słyszałem na temat wymiany ale się...",
Adam, BMW
Elektronika i elektromechanika Diagnostyka komputerowa
"Skorzystalem z uslug AutoGam zachecony poytywnymi opiniami i się nie zawidłem. Wymiana sprzegła, sondy, filtròw oraz oleju. Jak najbardziej polecam. ",
dziubas , audi a6
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
"W pełni zgadzam sie z opiniami o profesjonalnej obsłudze! Naprawa "kapcia" trwała zaledwie kilka minut!!!,
Dodatkowo duży plus za super wyposażoną poczekalnię w której mogłem skorzystać z toalety i napić się zimnej mineralnej! Dziękuję i polecam!",
Kazimierz, Dacia
"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"Wymiana opon, regulacja hamulca ręcznego. Szybko i sprawnie, polecam.",
Renata, Toyota Yaris
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...