"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
"Panowie elektrycy ,Ogromny szacun za prawidłową diagnostykę i usunięcie awarii-gasnące światła w trakcie jazdy,z którą inni sobie nie poradzili.",
Zofia, Honda Jazz
"Moje dotąd najlepsze doświadczenie w warsztacie napraw samochodowych od kiedy kupiłem swój pierwszy samochód 40 lat temu. Szybka i kompetentna usługa. Sympatyczna i uczciwa porada i obsługa.
",
Adrian, Toyota Auris
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
Elektronika i elektromechanika Diagnostyka komputerowa
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Po wymianie turbiny 1.9 tdi asv zwykła pompa przy 1 i 2 biegu auto się wolno zbiera, brak przyspieszenia, przed wymiana turbiny rakieta.
Witam, wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się przycinać podczas jazdy, dodatkowo słychać jakieś tarcie nie wiem czy nie z turbiny. Jeżdżę Alfą GT 1.9 jtdm 150 km. Już wcześniej miałem problemy z turbiną, mianowicie powyżej 3500 obrotów auto traciło moc i wchodziło w tryb serwisowy. Sprawdziłem...
Czy płukanie układu po wymianie nie zatartej sprężarki jest niezbędne?
zaczyna gwizdac turbina i wydobywa sie z rury wydechowej biały dym czy to koniec turbiny? Jak dlugo moge jeszcze jezdzic? Orientacyjny koszt?