"Polecam . Naprawdę dobry serwis samochodowy . Zawsze oddaję tam swoje auto . Szybka i miła obsługa , przystępne ceny . Polecam najlepsza strefa motyzacji w Jaśle",
Francuz, Honda civic type r
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
"Profesjonalny warsztat, fachowa obsługa w przystępnych cenach. Polecam",
Użytkownik Seata, Seat Ibiza
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"wymieniałem olej - wszystko ok.",
roman
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam ... Chcę wymienić olej w Toyocie Awensis 1.8 benzyna+LPG T22 2001r. Nie wiem jak skasować inspekcję ?
Citroen C4 Grand Picasso 2015r. Pojawił się komunikat "Proszę udać się do serwisu w sprawie aktualizacji map" Nacisnąłem OK i włączył się Service. Nie chce na razie aktualizować map. Jak zgasić, usunąć Service?
Witam,w moim Citroenie C5 2,0 HDI z 2008 po wymianie oleju i filtrow, zapalily sie bledy abs i esp.( bledy P0102 i P0112). Wydaje mi sie ze nie wpiąłem przepywomierza dokladnie i odpalilem silnik. Jak moge usunac te błąd?
Witam posiadam Mercedesa clk w209 i świeci mi kontrolka SRS wyczytałem w internecie że najczęstszym problemem jest uszkodzona mata pasażera, zauważyłem że u mnie nie wysuwa się podajnik pasach dla pasażera a dla kierowcy działa i nie pokazuje że zapnie pasa. Poduszka pasażera czasami jest...