Elektronika i elektromechanika Diagnostyka komputerowa
"Miła, solidna a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Bardzo dobrzy mechanicy. Zarówno Pan Konrad jak i Pan Michał potrafią doradzić i podjąć właściwą decyzję odnośnie naprawy pojazdu. POLECAM ",
Paweł, Opel Insignia
Jarecki Auto Serwis (wcześniej Blak-Lak) jesteśmy na rynku przeszło 20 lat, nasza renoma potwierdzona tysiącami napraw bez reklamacyjnych napraw oraz zadowolenia naszych klientów. Kompleksowo zajmujemy się naprawami powypadkowymi samochodów jak i...
"W pełni zgadzam sie z opiniami o profesjonalnej obsłudze! Naprawa "kapcia" trwała zaledwie kilka minut!!!,
Dodatkowo duży plus za super wyposażoną poczekalnię w której mogłem skorzystać z toalety i napić się zimnej mineralnej! Dziękuję i polecam!",
Kazimierz, Dacia
Zakład samochodowy mieści się przy skręcie na Dębowiec po prawej stronie.
"Bardzo dobry, konkretny mechanik. Polecam. ;)",
mick
"Polecam - dobry fachowiec, szybka wymiana, niska cena - polecam",
poker, renault scenic
"Polecam Tą Firmę.Naprawiałem tam trzy samochody z awarią elektroniki jeden był z padniętym immobilizerem szybka diagnoza i szybka naprawa . Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i co ważne zadzwoniłem przyjechali scholowali auto. Miła obsługa POLECAM",
klient
"Mogę polecić warsztat Orliński auto service. Warsztat ma profesjonalne i nieszablonowe podejście do sprawy. To co przyciągnęło mnie do tego warsztatu i zadecydowało że moja współpraca trwa już kilka lat to głownie dwa czynniki.
Nie omijają trudnych i niewygodnych usterek jak i głębokich napraw jak remonty silników czy inne bardziej...",
Adam, bmw peugeot fiat jeep
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?