"Świetny fachowiec, od lat serwisuję tu samochód, nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze dobrze zdiagnozują problem, nie naciągają,koszty naprawy są rozsądne. Dobry kontakt i fachowa obsługa. Polecam!
",
Szczerba, OPEL ASTRA G
"Naprawiam swoj samochód w tej firmie od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Polecilem ten warsztat mojej firmie i znajomym i wiem,ze również sa bardzo zadowoleni.",
Bogusław
"Polecam jak najbardziej fachowa wesoła i rzetelna obsługa koszty napraw konsultują z klientem POLECAM !!!!!!!11",
kaktus, OPEL ASTRA
"Dobra robota,fachowe wykonanie i pełen profesjonalizm w wykonywanych czynnościach obsługowych i naprawczych samochodu . Polecam . ",
Darek, Citroen Saxo/Renault Scenic
"Moja ocena to 11/10
Swietny kontakt, profesjonalne podejscie do klienta, a sama robota wykonana perfekcyjnie. Dodatkowo, podczas naprawy mechanik wykryl usterke o ktorej nie wiedzialem - po krotkiej konsultacji telefonicznej, jeszcze tego samego dnia nowa czesc zostala sprowadzona i zamontowana.
Nie naciagaja na dodatkowe koszty, od...",
Jacek, BMW E61
"Sprawna naprawa zawieszenia z przodu, wszystko na czas i w oszacowanej kwocie więc bez zastrzeżeń. ",
Tomasz Rozak, Fiat Freemont
"Warsztat rzetelny i godny polecenia.usługa wykonana bardzo szybko a przede wszystkim dobrze.napewno tam wrócę i polecam wszystkim.",
Magda, Ford mondeo
"Solidnie i szybko a w dodatku zgodnie z ustalonym terminem naprawy - polecam! ",
PioPan62, Megane Authentic 1.4 hatchback 2001r
"Konkretne osoby na konkretnym miejscu.cena adekwatna do pracy w 100 procentach.goraco polecam",
Tomasz, Iveco 2,8 diesel 2001 autolaweta
"Mam auto Fiat Grande Punto ze skrzynią tiptronic, w samochodzię pojawił się specyficzny dzwięk ( zgrzyt) przy małych obrotach/ ruszaniu auto było u 3 mechaników nikt niewiedział co jest, każdy twierdził ze to problem skrzyni. Dopiero po bardzo szybkiej diagnozie mechanika firmy Art-Mag (tak naprawde posłuchaniu zgrzytu) przypuszczał co jest nie...",
Grande, Fiat / Grande Punto
"Profesjonalna obsługa, rzetelność wykonania, konkurencyjne ceny. Polecam",
WojtekKOZA, Skoda
"Bardzo szybko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam",
Anonim
"Sprawna i szybka usługa, dobry kontakt z klientem i miła obsługa. Naprawa wykonana profesjonalnie, a cena uczciwa.
Polecam warsztat.",
Adam, KIA ED CEE'D 1591cm^3 benzyna 89.7kW 2007
"Pelen profesjonalizm,wiedza co robia, szybko i dobrze!",
Szef, Volvo
"Mechanika polecam. Jakość pracy super, dobra obsługa. Naprawa nie trwała długo.",
Igor, Audi A3, disel, 2008
"Usługe wykonano szybko, w przyzwoitej cenie oraz w sposób , który pozwolił usunąć wcześniejszą usterkę skutecznie i trwale. ",
Lis, Audi A4
" Świetny serwis. Kompleksowa obsługa a do tego nie musiałem martwić się o części. To dla mnie naprawdę ogromny plus. Do tego ceny są bardzo dobre.
",
Wojtek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...