"Polecam z czystym sumieniem :) Korzystam z usług Super Serwisu od prawie roku i jestem zadowolony. Żadnych przewałów i naciągania. Wcześniej parę razy naciąłem się na różnego rodzaju cwaniaków,ale tu jestem mile zaskoczony.
Wpis dodaję w rewanżu za kawkę i miłą obsługę przy każdej mojej wizycie...",
jgalecky, Audi A8
"Miałem stłuczkę z OC sprawcy. Serwis pomógł mi zgłosić szkodę a reszta formalności załatwili sami. Bardzo sprawnie i fachowo naprawione i bezgotówkowo. Właściciel to fachowiec, który doradzi tak, żeby klient miał dobrze naprawione auto, a nie tak żeby zarobić jak najwięcej.",
Darek, Renault Kangoo
"Jestem BARDZO zadowolony z wizyty u M&P AUTO SERWIS. Widać że nie jest problemem żadna usterka, wcześniej byłem u dwóch innych mechaników żaden z nich nie chciał się podjąć naprawy, co więcej w obu tych miejscach polecili mi tego mechanika i bardzo się z tego cieszę. Staram się dbać o samochód ale jeśli jeszcze zajdzie potrzeba jakieś naprawy...",
timesak, BMW 525
"Bardzo dobry warsztat może nie jest tanio ale ja nie lubie wracac na porawki.
Mechanicy komunikatywni i mili dobre diagnozy.
polecam mlodego w okularach, bardzo sprytny jak na wiek spora wiedza.",
bunio, passat
"Pełnoletnie autko wstawiłem na lokalizację przyczyny znikania płynu chłodzącego plus czynności eksploatacyjne: olej, filtr plus pasek. Bardzo szybka lokalizacja problemu i jego rozwiązanie.Bez żadnego naciągania na niepotrzebne koszty. Koszt naprawy bardzo przystępny. Nie pierwsza i nie ostatnia moja wizyta. Polecam warsztat z czystym sumieniem.",
Marcin, Seat Ibiza'99