"Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Korzystam regularnie. Zawsze szybko sprawnie i na czas zrobione autko. Wiem że mój colcik jest w dobrych rekach. Panowie mieli uśmiechnięci. Polecam !",
Sylwia
"U Pan Tadeusza naprawiam auta od jakiegoś 1999 roku. Najpierw Daewoo Tico, Seata Ibizę, Renault Megane, PT Criuser, Mercedesa A, Skode Octavie II 1.9 TDI, oraz wielu znajomym i rodzinie z powodzeniem polecałem jego usługi. Przez te kilkanaście lat, i w sumie kilkanaście albo kilkadziesiąt wizyt nie miałem podstaw do reklamacji czy narzekania...",
Paweł, Skoda, Seat, Renault, Opel
Specjalizujemy sie w mechanice ogólnej, remonty silników( na tą chwile tylko benzynowe), zawieszeń, układów wydechowych;hamulcowych oraz naprawy typowo eksploatacyjne; wymiany rozrządu, oleju, hamulców.Również oferujemy naprawy blacharsko...
"Szybko wykonana usługa , Dobry kontakt z właścicielem ,Ceny usług i części Dobre .Polecam ",
Karol Subdzia , Fiat Ducato 3,0 Muiti jet
"Sprawnie, szybko i dobrze wykonana naprawa układu wydechowego. Dobry kontakt z pracownikami warsztatu. Polecam!",
Gosia, Renault Kangoo
"Szybka i fachowa obsługa, tanie części.",
AutoMarek
"Naprawiłam i naprawiam swój samochód w tym serwisie i jestem bardzo zadowolona z jakości usług jakie wykonują i czasu realizacji. Serwis zasługuję na polecenie innym ",
Irena, BMW
okresowe przeglady i wymiana: * olejów * filtrów * kasowanie wskaźników inspekcji * pasków rozrządu, klinowych i wielorowkowych * tarcz i klocków hamulcowych * płynów hamulcowych, chłodzących * elementów zawieszenia (wahacze,...
ToMaR serwis samochodowy auto serwis
Konstantynów Łódzki ul Łódzka 150, Srebrna, Konstantynów Łódzki
"Problem: paląca się kontrolka podgrzewania świec łącznie z informacją o usterce elektronicznej. Panowie fachowo podeszli do sprawy. Podpięli komputer skasowali błędy, ponowili rozruch około dwóch razy. Stwierdzili zamrożenie instalacji i stąd błąd na komputerze. Nie naciągali jak to zazwyczaj bywa. Duże ukłony dla wszystkich pracowników....",
Michal, Dacia Sandero StepWay 1,5 dci
"polecam tego mechanika - naprawiał passata i almerkę . Dobry fachowiec z niego",
przemek, passat