"Polecam zaufany warsztat ,szybka naprawa. Pierwsze wycena i szybki termin, potem naprawa i stały kontakt. Super. Cena końcowa też wiele nie wzrosła , tylko o jakieś podkładki, uszczelki i drobne materiały eksploatacyjne. Polecam",
Moje auto, Renault
"Bardzo dobry warsztat.czasami problemy z Terminami wykonania,Polecam",
Jakubiec 6.01.23, Citroen C8 136PS ROK 12.2007
Firma dzieli się na Leszek Duraj „Elektromechanika Pojazdowa” oraz Damian Duraj „DURCAR”. Obie firmy dostarczają te same usługi na tej samej posesji, z czego pierwsza z tendencją do usług naprawczych, szkolenia uczniów i regeneracji...
"Obsługa na wysokim poziomie.
Pan bardzo miły i widać ,że zna się na rzeczy. Potrafi doradzić i odpowiedzieć na pytania dot. innych usterek.",
Ula, Renault Scenic 2 generacja [Facelifting] 2006 - 20
"Bardzo dobry serwis. Jeśli opel, to tylko tam. Warsztat solidny i z myślącymi fachowcami. Dwa minusy - godziny otwarcia i wysokie ceny.",
Karo, Opel Astra
"Przez przypadek tam trafiłem a zostanę z nimi na dłużej. Może nie mają najnowszego sprzętu, może nie mają 70 lat i nie palą papierosa za papierosem, może nie jest tam tak czysto jak w poczekalni w salonie Mercedesa ale oni po prostu czują co samochodowi dolega! Mało tego, dostałem wykaz rzeczy, które w najbliższym czasie będą wymagać remontu,...",
pifpaw, Ford Focus
"Auto naprawione szybko, solidnie i co najważniejsze bezgotówkowo z polisy OC. Zalatwili wszystkie formalności, dali auto zastępcze. Naprawa na orginalnych częściach (poprosilem o kopię faktur zakupu części - dostałem bez problemu). Po naprawie auto wysprzatątane, umyte i nawoskowane. Miła obsługa - szczególnie pani Anna. Polecam",
Kamil, Fiat Punto
"Od kilku lat korzystam z usług warsztatu Dasz-Serwis. Od wymiany oleju, zmiany opon aż po poważniejsze naprawy np. zawieszenia, wymianę rozrządu. Zawsze profesjonalne podejście, trafne wyszukiwanie usterek i skuteczna oraz terminowa naprawa. Serdecznie polecam. ",
Piotr
"Szybka wymiana opon, wszystko na czas i w terminie ustalonym z klientem.",
Burza , Ford Ka
"Bardzo profesjonalne podejście do klienta, ekspresowa naprawa :) Widać, że p. Dawid robi to co lubi i sprawia mu to satysfakcję. Służy dobrą radą, a ponadto jest zawsze pod telefonem (bez względu na porę). Polecam w 100%, naprawdę warto przekonać się, że są "mechanicy" i są bardzo dobrzy mechanicy, do których właśnie należy p.Dawid! Pozdrawiam",
Klientka
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry W Skodzie Fabii 1,4 MPI z 2000 roku występuje zjawisko przy ruszaniu kierownicą mrugania świateł. Prawdopodobnie jest uszkodzony czujnik skrętu. Prosiłbym o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej diagnozy. Pozdrawiam