"Pozdrawiam Panów Mechaników ...
Szybka diagnoza, bez ściemy, super sprzęt, części dojechały w 15 minut, autko śmiga jak nowe i cena była miłym zaskoczeniem. Znają się chłopaki na rzeczy. POLECAM",
Norbert, Mercedes
"przybył do serwisu w celu przeprowadzenia diagnostyki. Szybko znaleźli problem i naprawili go. Wszystko zrobili szybko i sprawnie. Bardzo zadowolony z wykonanej pracy.",
Alex, Ford
"Naprawa szybka i solidna .Szybko ustalono przyczyne usterki i naprawiono.",
jankes, CITROEN BERLINGO II 2003
"Przystępne ceny, szybka naprawa, pięknie wyszło, tylko na termin przyjęcia trzeba trochę poczekać, mają dużo roboty. Polecam ",
Artur, Ford Focus Mk3
"Muszę przyznać, że jestem zadowolony z wizyty. Zwykle nie chce mi się tracić czasu na wpisy na takich portalach, ale tu się jednak należy. Generalnie stacja jak stacja, ale koleś, który tam obsługuje jest gwoździem programu. Młody chłopaczek, ale to chyba jego pasja, bo naprawdę ogarnia swój zawód. Znalazł parę rzeczy, wypisał na kartce i...",
PawełK, VW Golf
"rewelacyjny mechanik, zna sie na swojej pracy, doradzi wytłumaczy i oczywiscie naprawi usterke! w 100% POLECAM!!!!!!!!!",
Jerzy
Naprawa układów zasilania silników diesela,pomp wtryskowych, pompowtryskiwaczy, wtryskiwaczy.
"Nieprawda!!! Odwiedź nasz warsztat to się przekonasz. Zapraszamy. Nie nabijamy klientów w butelkę. Dbamy o klientów oraz renomę.
A swoją drogą gdyby naprawa miała zająć 2 godziny to tyle by to trwało.
Zalatuje mi tu komentarzem nieuczciwej konkurencji lub osoby typu „zrobiłbym to sam ale mi się nie chce i nie mam gdzie”. Dlaczego osoba...",
autocentrum-police
"naprawiam już u nich swój trzeci pojazd,z niczym nigdy nie było problemu,zawsze informują z góry jeśli dochodzą jakieś dodatkowe naprawy.
usługa odprowadzania aut pod dom klienta jest naprawdę trafionym pomysłem.
czytałem tu,że komuś przeszkadza zakładanie breloczków i ramek do tablic,w takim świecie żyjemy,w każdy warsztacie tak...",
krzysztof walczak, opel corsa
"MIŁA I SZYBKA OBSŁUGA I NIE TRZEBA NIE WIADOMO ILE CZEKAĆ NA PRZEGLĄD. POZA TYM CHYBA NIGDZIE W POLICACH NIE MA STACJI OTWARTEJ OD 6 DO 22. SAMOCHÓD SPRAWDZONY TAK JAK SIĘ NALEŻY.",
ALEX, BMW
"Korzystam z usług tego warsztatu i zawsze wszystko jest ok. Naprawy samochodu sprawnie, terminowo i bez naciągania na koszty. Pierwszy raz spotkałam się z taką uczciwością i rzetelnością. ",
Kinga
"Witam naprawialem w tym warsztacie mercedesa w 126 z 1986 czyli klasyka,wiadomo auto ma swoje lata,ale wszystko zostalo naprawione tak jak trzeba,świece ,kable,uszczelka pod pokrywą zaworów plus dodatkowo pomalowano mi pokrywe filtra powietrza i obudowe silnika ,juz wiem gdzie bede przyjezdzał na naprawy bo nie kazdy lubi i potrafi naprawiac...",
policemen, mercedes w126 300se 1986
"polecam!Robota szybko i fachowo.Ogarną każdy temat ",
[email protected], wszystkie
"Usterka szybko znaleziona, Panowie w warsztacie bardzo mili, wszystko dokładnie tłumaczą, koszty niewielkie, gorąco polecam!",
Piotr, Ford
" Mateusz jest dobrym mechanikiem robi szybko nie trzyma aut długo aby kwitły na parkingu, robi pełną mechanikę, hamulce i w sumie większość rzeczy w aucie, jeżeli czegoś nie robi to mówi wprost i nie ukrywa tego nie kasuje również za to. Bardzo uczciwy i kompetentny .
Pozdrawiam Panie Mateuszu. Magdalena Kwiatkowska ",
Magda, Kijanka
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...