"Czytam komentarz negatywny i jestem bardzo zaskoczona... Właścicielka mimo młodego wieku (26lat) jest bardzo dojrzałą odpowiedzialna i naprawde kompetentna osoba! Pracownicy nie sa z pierwszej łapanki i znaja sie na swojej pracy także zupełnie sie nie zgadzam! POLECAM POLECAM POLECAM!!!!",
Teresa.P
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie, Mam krótkie pytanie dotyczące malowania drzwi. Czy prawdą jest że w przypadku uszkodzenia lakieru na drzwiach tylnych- niezbędne jest również malowanie drzwi przednich- nawet jeżeli nie zostały one w ogóle uszkodzone? Lakiernik twierdzi że to taka technologia (mowa tu o golfie...
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...