"Nawiązując do opini Krzyśka że w tym Warsztacie ,,śmierdzi komuną "
zdecydowanie się z tym nie zgadzam.Od 3 lat jestem klientem tego
warsztatu i zawsze jestem zadowolony z usług. Co do wypowiedzi Krzyśka
, że ,,Ceny mają z kosmosu " to chyba wypowiedź na
wyrost ! skoro zaakceptowałeś cenę za usługę to w czym masz problem ??
Osobiście...",
Adamus
"Czytam komentarz negatywny i jestem bardzo zaskoczona... Właścicielka mimo młodego wieku (26lat) jest bardzo dojrzałą odpowiedzialna i naprawde kompetentna osoba! Pracownicy nie sa z pierwszej łapanki i znaja sie na swojej pracy także zupełnie sie nie zgadzam! POLECAM POLECAM POLECAM!!!!",
Teresa.P