"To najbardziej profesjonalny serwis w jakim byłem, na temat BMW mają dużą wiedzę i sprzęt.
Przeprogramowali mi sterowniki i auto dostało ponownej młodości.
Bardzo polecam!!!!!!
PS. Szkoda tylko że muszę do nich dojeżdżać aż 70km.",
HAPPY, BMW F10