"Przy takim podejściu do klienta można wystawić opinię tylko i wyłącznie pozytywną. Oczywiście trzeba też chłopaków zrozumieć bo ruch mają jak na dworcu, ale jeśli się to rozumie i chwilkę zaczeka to zawsze pomogą i co najważniejsze rzetelnie rozwiążą problem. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy; chłopaki nie mają żadnych problemów...",
Anita, BMW/1
"Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dokładnie omówiony zakres prac i kosztów, bez naciągania na dodatkowe koszta. Naprawa klimatyzacji wykonana szybko, samochód zgodnie z ustaleniami był gotowy następnego dnia do odbioru. Dodatkowo zwrócono mi uwagę na inne mankamenty mojego auta.
Serdecznie polecam.",
Ksenia , Skoda Fabia
"Wymiana opon,bardzo miła obsługa,oczekiwanie w ciepełku na wygodnej kanapie z fachową lekturą.Polecam.",
Sławek, Honda CR-V 2010
"Trafiłam do warsztatu z polecenia i z czystym sumieniem polecam dalej . Kompleksowa,fachowa obsługa, szybko i nie drogo. Zapewne będę tam wracać.",
Katarzyna, Mazda
"Bardzo miła obsługa, oddałam samochód do lakierowania, pięknie Pan wykonał swoją pracę, jestem bardzo zadowolona, serdecznie polecam.",
Kasia, Skoda Octavia
"Konkretny warsztat, ludzie jak i sprzęt na jakim pracują. Profesjonalne podejście do problemu i szybka naprawa, bez długiego czekania. Polecam !!! ",
Paweł, Renault Laguna III
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych – od szybkiej wymiany opon i wyważania kół, po serwis olejowy i wymianę filtrów. Wykonujemy również naprawy ogólne oraz diagnostykę, dzięki czemu szybko znajdziemy i usuniemy usterkę....
CLEAN&READY - Twoje Centrum Motoryzacyjne w Gdyni Znajdujący się przy ulicy Chwarznieńskiej 101a, tuż obok drogi S7, nasz warsztat to miejsce, gdzie troszczymy się nie tylko o kondycję techniczną, ale także o wygląd Twojego pojazdu....
"Nie są tani, ale za to wymiana filtrów i oleju bez problemu. Polecam tylko przywieść własny olej i filtry (takie jak proponują w serwisie) bo to oszczędnośc kilkuset złotych.",
Sznyt, BMW 116i
"Wszystko przebiegło jak należy .Polecam ten warsztat.",
Sławek, Wizyta DobryMechanik
"Konkretne informacje już na wstępie, cena za usługę ustalona przepodjęciem pracy. O ewentualnych problemach / koniecznościach naprawy innych elementów jest kontakt telefoniczny, nic nie robią bez decyzji. Polecam",
Maniek, Ford c-max
"Serdecznie polecam! Widać, że mechanika jest nie tylko ich pracą ale i pasją. Dokładnie wytłumaczono mi, w czym tkwił problem, informowano o wszystkim na bieżąco. Zależało mi na czasie i wszystko udało się sprawnie i szybko załatwić. Dodatkowo dziękuję za oprowadzenie mojego syna po warsztacie :) ",
Monika, Audi A6 C6
"Szybka i profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Wszystko świetnie wytłumaczone wraz z uwagami na co trzeba zwrócić uwagę w przyszłości. Serdecznie polecam!",
Joanna, Peugeot 206
"Polecam, miła obsługa, rzetelne doradztwo, ceny nie odbiegające od rynku",
Artur Ł, BMW 1
"pojechałam oplem astra f na wymianę całego zawieszenia plus gumy tylnej belki szybka fachowa i miła obsługa.+za poczekalnie.polecam naprawy w tym warsztacie.",
madzia, opel
"Solidna obsługa, profesjonalizm, kulturalnie, możliwość auta zastępczego gdy robiłam naprawę powypadkowa.
Obecnie korzystam tylko z tego warsztatu. Polecam",
Monika, BMW e38
"Sprawnie wykonana usługa naprawy tłumika, miła obsługa, polecam warsztat",
Maciej, Pegoult 206
"Zacznę od początku
Mój samochód po wielokrotnych odwiedzinach w różnego rodzaju warsztatach został zdiagnozowany na zasadzie "... Panie, jeździć i nie wymyślać..." i tu pincet tam dwieście gdzie indziej szeset itd itd. Samochód jak się grzał tak się grzeje i WTF...??? Zacząłem grzebać w necie i wpadłem na stronkę Dobry Mechanik, gdzie...",
Marek , Opel astra h 1.8 Z18XER
Zapraszamy do naszego warsztatu. Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, pomoc drogową oraz auto detailing. Mamy 3 stanowiska dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas oczekiwania na przyjęcie. Każdy klient może skorzystać z poczelani.
"Warsztat Pajor Garage znalazłem gdzieś w internecie. Ze względu, że było blisko, to postanowiłem tam zajrzeć i przyznam, że jestem bardzo zadowolony.
Profesjonalne podejście do klienta, miła i fachowa obsługa. Mają pojęcie o czym mówią, a jakość usługi na bardzo wysokim poziomie. No i cena adekwatna do usługi. Na pewno będę polecał.",
Wojtek, Audi A3
"Korzystam z usług warsztatu już któryś raz, konkretna i fachowa obsługa, zawsze telefon z informacją co, jak i za ile. Miłe zaskoczenie, po nieprzyjemnych przejściach z innymi warsztatami. Jak najbardziej polecam",
sosen, bmw e36
"Przy każdej usterce mojego samochodu szukałem nowego, dobrego mechanika. Znajomi polecili zakład PBK-Trans.Korzystam z ich usług od jakiegoś dłuższego czasu. Wszystko co zostało u nich naprawione działa do dzisiaj bardzo dobrze. Kierownik zakładu bardzo konkretny i sympatyczny. Można z nim zawsze spokojnie porozmawiać i znaleźć alternatywne,...",
Kamil, Volkswagen Passat
"Polecam ten warsztat. Naprawa dotyczyła sterownika skrzyni biegów który sprawiał że auto wchodziło w tryb awaryjny. Pan Łukasz poradził sobie z tym problemem bardzo szybko.",
Paweł Sz., A klasa
"Bardzo dobrzy i uczciwi fachowcy.Wszystko zrobione porządnie i z klasą.Polecam",
Damian, Renault Kangoo
"Kompleksowa naprawa silnika połączona z wymianą filtrów i oleju przebiegła sprawnie, mimo nietypowych objawów. Szef sympatyczny i kontaktowy informuje fachowo o wykonanych działaniach naprawczych. Czuć lata praktyki zawodowej. Polecam.",
Keram, Ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co