"Dobre podejście do klienta. Panowie bez problemów zdiagnozowali trapiące auto wycieki, podali szacunkowy koszt części i naprawy. Polecam",
Marcin, Audi A3, 1.6 benzyna, rok produkcji 1997
"Skuteczna i szybka wymiana opon. Ponadto wykryto problem, o którym nie wiedziałam, i po konsultacji ze mną został on naprawiony tego samego dnia. Bardzo wysoka kultura obsługi. Polecam wszystkim.",
Nataly, KIA RIO
"Sprawnie wykonana usługa naprawy tłumika, miła obsługa, polecam warsztat",
Maciej, Pegoult 206
"Jestem bardzo zadowolona. Cena adekwatna do naprawy. Z pewnością wrócę do tego warsztatu. ",
Kasia, Opel Corsa 1.3 CDTI 2009
"Zacznę od początku
Mój samochód po wielokrotnych odwiedzinach w różnego rodzaju warsztatach został zdiagnozowany na zasadzie "... Panie, jeździć i nie wymyślać..." i tu pincet tam dwieście gdzie indziej szeset itd itd. Samochód jak się grzał tak się grzeje i WTF...??? Zacząłem grzebać w necie i wpadłem na stronkę Dobry Mechanik, gdzie...",
Marek , Opel astra h 1.8 Z18XER
"Bardzo dobry zakład. Mechanicy znają się na rzeczy i doradzają najbardziej opłacalne rozwiązanie.",
jerakeen
"Chłopaki wiedzą co robią i robią to bardzo dobrze ",
Jezalb, BMW Seria 3 330D 2002
"Z pewnością jeden z najlepszych i najbardziej fachowych warsztatów w kraju.",
Szymon Skrzypiec
"Ekspresowa obsługa, konkurencyjne ceny usług. Polecam",
Hub, Opel Astra II
"Nie są tani, ale za to wymiana filtrów i oleju bez problemu. Polecam tylko przywieść własny olej i filtry (takie jak proponują w serwisie) bo to oszczędnośc kilkuset złotych.",
Sznyt, BMW 116i
"Polecam ,sprawnie szybko i bez zastrzeżeń! Wbijać ",
Zielik, Citroen Berlingo
"Bardzo dobrzy i uczciwi fachowcy.Wszystko zrobione porządnie i z klasą.Polecam",
Damian, Renault Kangoo
Motoryzacja jest z nami każdego dnia, ponieważ zajmujemy się nią zawodowo od lat. Dawid specjalizuje się w kupowaniu samochodów używanych, ale mechanika samochodowa to zdecydowanie jego najmocniejsza strona. AutoPoMoc Serwis i Diagnostyka to...
"Termin tego samego dnia fachowa obsługa jak potrzeba dają też auto zastępcze a odbiór auta na drugi dzień po prostu super warsztat samochodowy ",
Piotr , Ford Mondeo
"Polecam
Szybko i sprawnie, jestem zadowolony z usługi.",
Zbych, Citroen C4
"Bardzo się cieszę , że trafiłam na ten warsztat. Miła obsługa i co najważniejsze końcowa kwota nie różniła się od wyceny przed naprawą .Szybki czas realizacji . ",
Magda, Alfa 159
"Naprawy przodu Renaulta Clio po stłuczce- szybko, fachowo, rzetelnie. PO wykonaniu usługi obniżono cenę w stosunku do wstępnie szacowanej- powiedzieli, że wyszło taniej !
Warto polecić uczciwych ludzi.
",
Włodek, Renault clio
"Sprawnie i fachowo. Wszystko przystępnie i rzetelnie wytłumaczone. Ceny ok.
Jestem bardzo zadowolona. Polecam",
Anka, renault clio
"Wizyta w warsztacie odbyła się sprawnie fachowo terminowo bez zbędnych działań.
miła obsługa kilka cennych rad w sposobie użytkowania auta . ",
Marek, AudiSport bac A7 2015
Zapraszamy do naszego warsztatu. Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, pomoc drogową oraz auto detailing. Mamy 3 stanowiska dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas oczekiwania na przyjęcie. Każdy klient może skorzystać z poczelani.
"Bardzo fachowa obsługa, na[prawiałem tam swoje volvo s40 i nie było żadnych problemów.",
słupszczanin, volvo s40
"Warsztat godny polecenia, wysoka jakość usług a ceny przystępne. Wizytę w tym serwisie polecił mi kolega z pracy, który od dawna jest ich stałym klientem. Polecam!",
Michał, Audi a4
"Polecam, miła obsługa, rzetelne doradztwo, ceny nie odbiegające od rynku",
Artur Ł, BMW 1
"Witam
Bardzo rzetelne podejście do klienta, szybka naprawa, profesjonalna i fachowa naprawa. Niskie koszty serwis sam załatwia części. Naprawa dzisiaj z marszu. Bede wracać do tego warsztat u. ",
Halina, Fiat 126
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co