"Pani w biurze obsługi klienta bardzo szybko znalazła części potrzebne do wymiany w moim samochodzie. Mechanik wytłumaczył w czym jest problem, auto było gotowe na drugi dzień. Bardzo pozytywnie",
Klient, Mercedes
"Sprawnie i na czas. Ceny i koszty takie jak ustalone. Miejsce godne polecenia",
Pawlos
"Polecam. Miła i fachowa obsługa. Na pewno wrócę:-)",
Ola, Opel Crossland X Benzyna 2017
"Osobiście jestem zszokowany, że jeszcze istnieją warsztaty samochodowe w których można tanio i dobrze naprawić samochód. Pan zadzwonił do mnie i umówiłem sie na termin. W czasie naprawy ponownie się ze mną skontaktował w celu wybrania części. Uważam to za rewelacyjny objaw dbania o klienta- podał przy tym ceny róznych producentów. Ąutko było...",
johnyjas, Renault Laguna 1 RN1,8 8V Kombi 1995
Zajmujemy się podstawową obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Działamy na 1 stanowisku, więc każdą naprawę staramy się wykonać możliwie szybko i z pełnym profesjonalizmem W tym czasie każdy klient może napić się pysznej kawy w...
"Super super super super super super super super super",
Roma, Fiat Albea 1.6 2007
"Super, chłopaki od znanego warsztatu w Opolu otworzyli swój warsztat - jakość ta sama jak nie lepsza bo bez uczniów a ceny bez porównania !!!",
Karol
"Warsztat który obsługuje nasze auta od lat. Panowie sa mega profesjonalistami i podchodzą do każdego problemu indywidualnie. Polecam",
Dejan, Nissan Juke
"Wszystko szybko i dobrze. Podczas jednego przeglądu została znaleziona usterka, ale szybko się tym zajęli. Godziny otwarcia na plus. Polecam wszystkim.",
Igor, Polo
"Miła, sprawna, szybka obsługa związana z wymianą kół. Polecam",
Zibi, Volkswagen Golf 1,6 benzyna 2002
"Wizyta przebiegła sprawnie i szybko, nawet wcześniej niż wstępnie zapowiadano. Obsługa chętna do pomocy i kontaktowa. Usługa wykonana rzetelnie, polecam",
Dominik, Toyota Celica VII silnik 1.8 16V VT-i 143KM, rok 2
"Bardzo dużą wagę przywiązują chłopaki do estetyki,
praktycznie nie widać instalacji gazowej po zamontowaniu
To mi się podoba!!",
Krzysiek B, Audi 1.8 T
"Wykonywałem pełny serwis olejowy. Zostałem obsłużony w bardzo wysokim standardzie. A usługa wykonana zgodnie z wcześniejszą umową.Cena też bardzo dostępna. To na pewno będzie od wczoraj mój jedyny warsztat.",
Waldek, Dacia Duster
"Podejście do klienta i kontakt bardzo dobry . kolejne moje zadowolenie z tego warsztatu. A naprawiam konkretne rzeczy. Wykonanie usługi bardzo dobrze. Zawsze chłopaki doradza.polecam warsztat R2. Znają się na tym co robią.",
Dany224, Audi a4 b7 2.0 tfsi
"Do Autofachu trafiłem szukając pomocy po naprawie głowicy przez "fachowców" z Al. Przyjaźni 59B. Od tamtej pory zostałem stałym klientem. Profesjonalnie, uczciwie, terminowo. Żadnych problemów po naprawach. Co do cen, to już się wyleczyłem z tanich napraw.
Solidna praca, normalna cena. Polecam.",
Igor Opole, VW
"Wszystko wykonane prawidłowo i we właściwej cenie zgodnie z oczekiwaniami! Polecam! ",
Piotr, Toyota Corolla 1.4 D-4D 90KM r. 2007
"Wysoka jakość usług, niewygórowane ceny, trafna diagnoza, miła atmosfera w warsztacie pozwala mi na polecenie warsztatu. Od jakiegoś czasu korzystam z usług pana Bartka i nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam!",
Janusz, Toyota Corolla
"Byłam już kilka razy w waszym warsztacie i wyjeżdżalam zawsze zadowolona. Bardzo miła obsługa i ceny bardzo przystępne.Serdecznie polecam. ",
Monika , Vw polo
"Bardzo solidny, i profesjonalny warsztat. Fachowa i szybka naprawa, o zakresie napraw i cenie byłem informowany na bieżąco. Będę korzystać z usług warsztatu. Polecam!!!!! ",
andrzej, Audi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jak spuścić płyn chłodniczy Jeep Compass 2008 CRD 2.0 ? Gdzie jest korek spustowy?
Po dolaniu płynu chłodniczego nie gasnący komunikat o małej ilości płynu. Co robić?
Witam mam pytanie odnośnie płynu chłodniczego chciałbym wymienić go w swojej Mazdzie ale oryginalnie wlany jest jakiś fl22 long life zielony czy muszę użyć takiego samego czy mogę zmienić na inny np Prestone czy również inny kolor jak różowy czy niebieski czy ma to jakieś znaczenie? Czy musi być...
Witam Mam Pegueot 306 1999r 1.4 zostala wymieniona chlodnica i termostat i jest tak ze jadac ok.120 km na godzine temperatura sie trzyma ok.85-90 stopni i wylaczajac samochod na chwile pozniej jak sie odpala to pokaze sie bialy dym, przez chwile a silnik pracuje nie rowno pozniej sie...
Druga generacja Skody Octavia była produkowana w latach 2004 - 2013. Powstała na platformie PQ35, takiej samej jak Golf V. Facelifting tego modelu odbył się w roku 2009. W ofercie było dostępnych...
Skodę Superb pierwszej generacji zaprezentowano po raz pierwszy w 2001 roku. Pojazd był dostępny jedynie w wersji sedan. Miał wspólną płytę podłogową koncernu Volkswagen AB razem z Volkswagenem...
Produkcję Skody Superb drugiej generacji rozpoczęto w 2008 roku. W odróżnieniu od poprzedniej wersji modelu, pojazd jest liftbackiem o sylwetce standardowego sedana. Pojazd zbudowano na bazie...