"Do serwisu zgłosiłem się z problemami z klimatyzacją. Została przeprowadzona dokładna diagnostyka i co najważniejsze naprawa, która okazała się skuteczna i klimatyzacja działa bez zarzutu. Jeśli chodzi o obsługę bardzo profesjonalna, a usługa wykonana szybko i dokładnie. ",
Krzysztof, Ford Fiesta
"Naprawa samochodu załatwiona szybko i co ważne cena za usługę na przyzwoitym poziomie. Tanio i fachowo. Polecam znajomym i Wam. ",
Darek, Touareg