"Uszkodzony tłok naprawa silnika.Profesjonalny, rzetelny i uczciwy. Szybka diagnoza, zaproponowanie kilku możliwości, ekspresowa wymiana, pełen profesjonalizmy. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego i uczciwego warsztatu .Polecam pana Krzysztofa isny MacGyver, oczywiscie cała ekipa na wysokim poziomie.
",
PINDOR, Bmw/e60
"Korzystam z serwisu od lat. Zawsze pełen profesjonalizm, szybki czas realizacji naprawy, chęć pomocy, obsługa na najwyższym poziomie i pyszna kawka",
Marian, Opel
"Pierwszy raz trafiłem do warsztatu trochę przypadkiem, przejeżdżam obok codziennie bo pracuję kilkaset metrów dalej. Zaryzykowałem i teraz warsztat ma kolejnego stałego klienta. Mam focusa 1,6 disel, byłem u nich już 3 razy (zawieszenie, czujnik temperatury, serwis eksploatacyjny) za każdym razem zostałem załatwiony szybko i za dobrą cenę,...",
Kris, Ford Focus
"Wszystko ok. dobra obsługa, rzetelna wycena, informacja i naprawa. Spokojnie można było jechać w daleką trasę.",
Tomasz, Mercedes klasa A rocznik 2005
"Bardzo miła obsługa, usluga wykonana bardzo dobrze jestem zadowolony napewno tam wrócę. Polecam ",
mitas , Audi a6 c6
"Profesjonalne podejście do klienta (co u mechaników jest rzadkością). Szybka i trafna diagnoza, świetny kontakt, ogólnie wszystko na plus, z pewnością tam wrócę.",
Saladir, Audi A4 B5
"Naprawiam tam samochody od lat,zamiast serwisów korzystam z warsztatu tobolskiego,polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
RONI
Serwis samochodowy Bydgoszcz Wyżyny, Glinki, Kapuściska oferuje naprawy1/ szybki serwis- wymiana oleju, filtrów, klocków hamulcowych, tarcz, amortyzatorów, sprężyn, drązków kierowniczych, wahaczy i inne2/ serwis blacharsko- lakierniczy, naprawy...
"Miła obsługa, fachowa naprawa samochodu, jeździ bez zarzutu, jestem bardzo zadowolona. Polecam :)",
Karolina, Bmw e87
"Wykonałem u Pana Radosława jak dotąd trzy naprawy i jestem z nich bardzo zadowolony.
Usterki diagnozowane były precyzyjnie i usuwane w bardzo krótkim czasie. Koszty napraw warte włożonej pracy oraz jakości wykonania. Serdecznie polecam każdemu kto ceni sobie solidność i profesjonalizm.",
Piotr, Volvo V40 2002r.
"Fachowa, szybka naprawa. Wszystko wyjaśnione krok po kroku. Pełen profesjonalizm. Wszystko na dobrych czesciach. Polecam!! ",
Dawid, BMW e91
"Dobry mechanik, przyzwoita cena, szybka naprawa. Jak najbardziej polecam każdemu.",
Michał, Fiat Seicento
"Fachowe doradztwo, dobra i sprawna obsługa. Usługa wykonana na czas i za rozsądne pieniądze. ",
Błażej, Toyota
"Super warsztat szybką i miła obsługa polecam.
Wymiana opon.
",
Janusz1954, nisan qashai
"Szybka i sprawna wymiana kół,.....................",
Adi, Ford Fiesta
W naszym warsztacie każdy pojazd bez względu na wiek uzyska opiekę na najwyższym poziomie. Oprócz wymian eksploatacyjnych zajmujemy się również wnikliwą diagnostyką bardziej złożonych problemów. Cenimy pojazdy, które zaliczają się już do...
"Bardzo serdecznie polecam warsztat Pana Jarka. Zakres prac w moim samochodzie był bardzo szeroki: wymiana silnika, a tym samym wymiana oleju, kompletnego rozrządu, płynu chłodniczego. Na każdym etapie prac byłem informowany na bieżąco, a każda modyfikacja była ustalana wcześniej. Co najważniejsze czas naprawy był ekspresowy- całość naprawy...",
Paweł, VW Golf IV 1.9 TDI
"The service was done quickly and efficiently! This is the only place I will be served from now on. I recommend!",
Andrii , Ауди A5 2.0 tfsi 2012
Specjalizujemy się w naprawie samochodów marki Opel. Zapraszamy!
"Wirlki pozytyw za profesjonalizm.
||||POLECAM||||",
edi
"Usługa wykonana sprawnie i bardzo dobrze. Jestem zadowolony z efektów pracy Pana Sławka. ",
Paweł, Seat
"Firma godna polecenia - trafna diagnoza, skuteczna naprawa.",
Emil
"Szyby naprawione sprawnie i na miejscu. Elektryk naprawił instalację, wymienił co trzeba i wszystko działa jak należy. Dodatkowo w cenie podłączył radyjko. Polecam",
Tomi, Merc w210
"Szybko i sprawnie wszystko poszło u mnie. (Superb 2004 1.9tdi) Mechanicy bardzo duża wiedza i doświadczenie. Polecam bardzo. ",
Misza
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam kupiłem Reno. Master 2.5 DCI po odpaleniu na zimnym silniku kopci na niebiesko ale spaliny czuć jakby nie spaloną ropą .Jak się rozgrzeje to nie kopci jaka to może być przyczyna.
Chciałabym wymienić silnik w Madzie 6 ale nie wiem jak sprawdzić kod silnika po vin. Vin silników JMZGY19T241138711 na zamianę JMZGY19T201187503 Za pomoc zgóry dziękuję.
Witam, jakiś czas temu kupiłem samochód (rocznik 2004, przebieg 195 000), silnik 4G18 ostatnio zauważyłem, że od czasu zakupu, czyli jakieś 600 km temu z poziomu pomiędzy max. A min stan oleju zszedł na minimum. Zagłębiając się trochę w temat, postanowiłem wymienić świece i sprawdzić ich...
Navara 2010 tecna 190k. żadnych objawów .Temperatura ok. bez dymu Bardzo Duża ilość oleju z silnika poszła w chłodnice .Masło wszędzie ..I pytanie co to będzie
Silnik stanowi serce każdego samochodu. Aby jednak prawidłowo funkcjonowało, trzeba o nie dbać. Z reguły silniki benzynowe nie należą do problemowych, za to często usterkom ulega cały osprzęt...
Olej jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania samochodu – powoduje on lepsze smarowanie i zabezpiecza przed tarciem elementów ruchomych w aucie. Jego niedobór może prowadzić do poważnych...