"Polecam wszystkim serdecznie, szybko,rozsądne ceny,przemiła obsługa. ",
Gosia , Citroen C4 cactus
"Samochody z naszego oddziału w Opolu serwisujemy i naprawiamy właśnie tutaj i jesteśmy zadowoleni z usług.",
Paweł, Fiat Ducato
"Wykonywałem pełny serwis olejowy. Zostałem obsłużony w bardzo wysokim standardzie. A usługa wykonana zgodnie z wcześniejszą umową.Cena też bardzo dostępna. To na pewno będzie od wczoraj mój jedyny warsztat.",
Waldek, Dacia Duster
"myślę że każdy orze jak może. mnie akurat sie tam podoba może nie są szybcy bo wieczne kolejki tam są ale w tych czasach nikomu nie dogodzisz albo czekasz w kolejce i masz konkret albo szukasz tam gdzie nie ma kolejek * bo juz nikt tam nie robi*i masz byle jak.Tak wiec jesli komus się tam nie podoba to po co wciąz tam...",
audi
"usterka usunięta w ustalonym terminie auto czyste
Bez zastrzeżeń",
rysiek
"BARDZO POLECAM TEN WARSZTAT! SERWISUJE W NIM AUTA OD LAT( POLONEZ ,PEUGEOT, RENAULT, FORD, WV , AUDI, TERAZ MAZDA I NISSAN). RZETELNOŚĆ MECHANIKA JEST ZADZIWIAJĄCA , CZAS NAPRAW NIE PRZEKRACZA UMÓWIONEGO TERMINU. JAKOŚĆ CZĘŚCI REWELACYJNA, PEŁEN ASORTYMENT USŁUG. GWARANCJA OBEJMUJE CZĘŚCI I USŁUGI. ELASTYCZNOŚĆ GODZIN PRACY MECHANIKA I...",
RAFAŁ, MAZDA, NISSAN, FORD, WV ,AUDI, PEUDOET
"Bardzo duza wiedza na temat mechaniki, odstawilem do nich Focusa w ktorym nik nie wiedzial dlaczego jest spadek mocy, i bezpiecznik od wycieraczek przepala sie co jakis czas sam z siebie, panowie uporali sie z tym w ok 5h, pokazali wszystkie wymienione czesci i za robocizne policzyli sobie naprawde bardzo mało. Dobry kontakt i sumienne wykonanie. ",
rusek518
"dobra profesionalna obsługa widać że chłopaki znają się na tym co robią szukasz dobrego warsztatu wal śmiało ",
mirek, skoda yeti
"Bardzo rzetelna i fachowa firma. Korzystam z usług już 3 lata i jestem bardzo zadowolony.
Fachowcy w swojej branży ... zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie takie, które rozwiązuje problem na stałe a nie na 5 minut.
Polecam serwisuje u nich cała moja rodzina. W sumie 5 aut i nigdy nie było żadnych kłopotów.",
Piotr Opole , Mazda 323f, Audi A3, Opel Astra, Hyundai Accent, O
"Pan Marian z serwisu rewelacja kontakt i wykonanie pracy na 6+ szybko oraz auto zastępcze dostałam .A Pan Marian jako osoba bardzo sympatyczny ",
Ewa , Citroen
"Polecam.Moje auto serwisuję i jestem zadowolona.Jeśli ktoś ma problem z autem to dobrze trafi jak przyjedzie do tego serwisu.",
kinga, saab
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z hakiem holowniczym montowanym fabrycznie na pokretle swieci sie czerwona lampka a na pulpicie pokazuje pomaranczowa lampka ze hak jest niezapiety chociaz hak odpina sie i chowa co zrobic?
Podczas cofania - czujniki cofania wykrywają przeszkodę sygnalizując brzęczeniem - a na wyświetlaczu LCD nie pokazuje się żaden obraz cofającego samochodziku , w ogole nie reaguje na wrzucony wsteczny bieg -czy to może mieć związek z montażem haka na bagażnik rowerowy - firma montujaca...
Jaki hak do Hondy CR-V możecie polecić? Hak stały, nie wypinany. Gdzie montuje się hak, tak aby był wpisany w dowód rejestracyjny? Kto go wpisuje? Pozdrawiam.
Posiadanie haku holowniczego przy aucie bardzo się przydaje, gdy trzeba przewieźć coś większego. Wielu kierowców uważa, że jest to im całkowicie niepotrzebne, jednak w nagłych przypadkach...
Popularność haków samochodowych jest coraz większa – wiele osób korzysta z nich w przypadku przeprowadzek, ale także wyjazdów na wakacje. O ich zaletach nie trzeba chyba nikogo przekonywać....