"Pełen profesjonalizm, szybka obsługa,znajomość branzy",
Kat, Mercedes
"bardzo sprawna i miła obsługa, szybka i skuteczna naprawa, tym bardziej podziękowania, że przyjechałem nagle z autem na lawecie z wakacji ( SCENIC z Koszalina)",
hacjenda63, Renault Scenic
"Fachowa obsługa, sprowadzenie i wymiana modułu zapłonowego mniej niż w godzinę .Polecam i dziękuję. ",
Małgorzata , Opel Astra
24h Autoservice to warsztat samochodowy, który oferuje pełną gamę usług serwisowych, zarówno w warsztacie stacjonarnym, jak i w formie mobilnej na terenie Legnicy oraz okolic. Naszym priorytetem jest wygoda i zadowolenie klientów, dlatego...
"Niezmiernie mi przykro, że po kilku latach stracił Pan zaufanie do mojego warsztatu. Trudno mi odnieść się do opisanej usterki, bo nie przedstawił się Pan, a ilość samochodów, które naprawiamy w naszym warsztacie jest ogromna i trudno mi rzetelnie odpowiedzieć, co wydarzyło się kilka miesięcy temu. Zawsze informuję klientów, że jeżeli...",
Tomasz Szewerniak
"Po prostu zajebiści numero UNO!!! szybko bez gadania sprawnie fachowo . Nie ma nic do gadania servis przez duże S!!!!!!",
Marek z trasy :), Chrysler Grandvoyager
"Wymiana opon i oleju w silniku, wszystko ok. Zrobię jeszcze serwis klimy i wymianę filtra kabiny na wiosnę. ",
Wiktoro, Skoda Octavia
"Usługi najwyższej jakości i do tego dbałość o klienta. Wracam do tego zakładu od wielu lat. Gorąco polecam wszystkim, którym zależy na doskonałej naprawie w dobrej cenie!",
Danuta, VW Golf
"Swietny kontakt z mechanikiem. Dokladnie wytlumaczone co, jak i dlaczego. Widac ze wlasciciel zna sie na rzeczy. Przystepne ceny, mega szybka realizacja naprawy a dodatkowo miłe gratisy do samochodu:) polecam kazdemu! ",
DodgeDominika, Dodge caliber
"polecam, sam wymieniam tam opony od 7 lat.",
mora11
"Badzo dobra obsługa, jedyny mechanik w Lubinie, który nie robił problemów z wymiany zapiczonych świec żarowych w miom mercedesie. Podal od razu cenę max. a zapłacilem polowę za naprawę. Napewno jeszcze skorzystam z jego usług. polecam ",
marekmucha, Mercedes C30 sportcoupe W203 AMG
"Polecam firme Pana Marka.Mlodzi ludzie sa kompetentni w swojej dziedzinie.Radza sobie swietnie z problemami DIZLA.Ja jestem tego przykladem ze swoim Peugeotem 508 1,6 hdi..Usuneli niedomagania .Jestem zadowolony i POLECAM firme Pana Marka.
Stanislaw z Legnicy.",
Stanislaw, Peugeot 508
"Dla mnie najlepszy mechanik w Legnicy, a miałam kontakt z wieloma. Uczciwy, terminowy, cenowo też bardzo porównywalnie. ",
Anonim
"Bardzo fajny zakład, fachowa sympatyczna obsługa, za każdym razem z każdym problemem załatwią po przystępnej cenie w możliwie szybki sposób ",
Barbis
"W pełni polecam warsztat. Bardzo pomocni i chętni. Cenowo również polecam jeden warsztat wycenił mi robote na 1000 zł a oni wymienili mi filtry zapłaciłam nie całe 300 zł samochód sprawny, fv od ręki. czas oczekiwania około 3 dni. Polecam !",
Róża, Seat Ibiza
Naprawy mechaniczne, blacharskie, napełnianie klimatyzacji, wymiana opon
Serwis zajmujący się TYLKO I WYŁĄCZNIE ogumieniem oraz wszystkim co jest z nim związane. Zapraszamy zarówno samochody osobowe, busy oraz motocykle.
"super wszystko ok:) DORADZAM TEGO WULKANIZATORA ",
PICKO, FORD
Firma istnieje od 1996 roku, od samego początku specjalizujemy się w naprawie pojazdów produkcji francuskiej, uczestniczymy w szkoleniach specjalistycznych i jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w motoryzacji. Poza samochodami francuskimi...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...