REGMAR Auto-Serwis Pomoc Drogowa

Nowa Wieś Legnicka 61A, 59-220 Legnica

****** 0.5 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Nowa Wieś Legnicka 61A, 59-220, Legnica

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Firma REGMAR istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1993r.Światczymy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i pomocy drogowej.Śedziba i warsztat znajduje się na granicy miasta Legnicy przy drodze krajowej nr 3 przy zjeżdzie na 92 km autostrady A4.

Współpracujemy z firmami Assistance PZU , Europ , Starter i inne. Światczymy usługi w zakresie mechaniki pojazdowej,wulkanizacji i holowania samochodów osobowych, dostawczych , cięzarowych TIR i autobusów.

Zawsze zapewniamy miłą obsługę,fachową pomoc i konkurencyjne na rynku ceny.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
0.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Omijajcie z daleka ten pseudo warsztat,pękł mi przewód od płynu chłodniczego a te mlokosy rozegrali mi cały przód auta i pół silnika nie dość że na naprawę czekałem przeszło tydzień to jeszcze popsuli mi opryskiwacze reflektorów i polamali osłony pod silnik.jak domagalem się naprawy popsutych rzeczy to właściciel po prostu wyrzucił mnie z warsztatu twierdząc że to nie on.Naprzyjmowal mlokosow na staż którzy nie wiedzą co robią przy samochodach a właściciel zamiast ich uczyć siedzi sobie w biurze i pieprzu głupoty z innymi.Odradzam bo przy przyjmowaniu auta do naprawy jest miły a przy odbiorze już tak nie jest i jeszcze jedno ma bardzo dużą marżę na części mój przewód w serwisie seata kosztował 90 zł a u tego pseudo mechanika 160 zl


  Seat

 • ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Omijać z daleka!!!!! Naprawa przy pomocy młotka i przecinaka . Byłem w tym zakładzie i to był koszmar to co mi zrobili z autem.
  Po naprawie auto nie chciało jechać normalnie . Potem udawali greka że auto dobre . A naprawa prosta - wymiana tłumika. Jakiś nieuk zabrał się za spawanie migomatem - i szlak trafił pamięć komputera z mapą wtrysku. I musiałem jechać do serwisu do Wrocka.
  Ludzie co chwilę z reklamacjami przyjeżdżali - a pracownicy widząc znajomego klienta mówili do siebie : "O znów ten ch...jedzie"
  Najlepsze gdy podczas przerwy załoga popijała piwo . To już samo świadczy!
  A co najlepsze to cudem jest wyrwać od nich rachunek za usługę !!!!!!! A to nie ma pieczątki , a to druków ... a to jutro będzie rachunek . Skarbówka powinna ich zrównać z gruntem.
  Omijać jak z daleka !!!!


Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3515