"Wymiana oleju - szybko i bez problemów. Polecam warsztat.",
Adrian , Toyota Yaris 1,33 benzyna 2011
"Widać, że zależy im na jakości - więc naprawa musi potrwać tyle, aby ją dobrze zrobić - w moim przypadku (wymiana tylnych klocków + tarcz + w międzyczasie naprawa opony) - 3 h
Widziałem całą naprawę - nikt się nie gramolił
Koszty - na markowych częściach - to 1/3 kosztów w ASO",
Nibiesky, Mazda 6
"Profesjonalne podejście do walki z ubezpieczalnią. Wszystko załatwione jak należy, części zamówione i zamontowane. Kawa, herbata, konkretna rozmowa i kontakt telefoniczny jak należy.Nic tylko polecać więc jeśli masz stłuczkę to śmiało udaj się do nich pomogą fachową pomocą i rada.",
Łukasz, Toyota Yaris
"Chlopaki robią naprawde tanio i dobrze. Zdecydowanie poceam ",
Łukasz
"szybko , tanio , skutecznie!!!! to nad czym inni spędzili 3 tygodnie , trzykrotnie zapłaciłem - tu było jeden raz i bezbłędnie -może troszkę drożej , ale jeśli się porówna koszty trzech innych napraw - to zdecydowanie warto . ",
zen, KASAWSAKi VN 900
od Pn - Pt od 7.30 - 17.00 Sobota od 8.00-14.00
"Warsztat czysty, dobrze wyposażony, miła i profesjonalna obsługa. Naprawa umawiana na godzinę. Koszty naprawy niskie. Auto oddane w dobre ręce. Polecam.",
Adam
"Miła i życzliwa atmosfera, wszystko zostało mi należycie wytłumaczone, jestem zadowolony i napewno tu będe wracał, pozdrawiam ",
cinek
"Chłopaki odnowili moją Ibizkę nie do poznania, mimo tego że uczyłam się nią jeździć i miałam pare przygód. Polecam gorąco....",
Gosia, Seat Ibiza
"Usterka dotyczyła systemu samoregulacji tłumienia zawieszenia ADS. Jeździłem z tym problemem po różnych lokalnych "znachorach" z dramatycznie słabymi rezultatami. Wszyscy nastawieni na wymieniać, wymieniać i wymieniać. W tym serwisie Właściciel od razu wzbudził moje zaufanie. Wie co mówi i "nie zmyśla" dziwnych historyjek. Samochód trochę tam...",
Marcin, Mercedes W140 S600
"Polecam ten warsztat 100%profesjonalizmu szybko i na temat wszystko znane wycena na telefon polecam z serca Daniel mechanik warsztatu drop auto serwis genialny a młodzi dopiero się uczą wiec opinie na ich temat trzymajcie dla siebie ludzie
Polecam",
Seat xdd, Seat
"Bardzo polecam warsztat NAPCAR. Potrafią pomoc w nagłych przypadkach, jak również profesjonalnie podejdą do poważnych zadań. Korzystamy z ich usług już z drugim samochodem. Nigdy się nie zawiedliśmy. Poza jakością usługi, muszę tez przyznać ze Panowie bardzo mili :)",
Natalia, Golf
"warsztat godny polecenia po telefonie do firmy podstawiono autolawete zabrano moje auto do warsztatu przedstawiono kosztorys i czas naprawy. Dwa dni pozniej cieszylem sie sprawnym autem.
SZCZERZE POLECAM",
TADEUSZ, SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
"Witam.
Korzystałam ostatnio z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Fachowa naprawa a przede wszystkim dość szybko i nie drogo.",
Małgorzata, Ford
"Polecam - jeżdżę tam od kilku już lat, z różnymi autami. Do tej pory nie zdarzyło mi się wrócić do nich dwa razy z tą samą usterką. A kilka razy pomogli, w sytuacjach podbramkowych. Jestem stałym, zadowolonym klientem. ",
Grygus, Toyota
"Wszystko bardzo poprawnie i dokładnie. Polecam naprawy w tym warsztacie.",
Marek
"Szybkie terminy, bez naciągania kosztów, rzetelna diagnostyka.Polecam!Ja serwisuje tam dwa auta i jestem zadowolony.",
bbroda, renault
Nasz Serwis gwarantuje profesjonalną obsługę samochodów wszystkich marek. Specjalizujemy się w naprawie aut z fabryki Toyota. W naszej ofercie znajdą Państwo: - przeglądy okresowe - - naprawy bieżące...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...