"Wyjątkowo uczciwy i solidny zakład. Oby więcej takich. Nie poddają się i nie wykręcają przy trudnościach, tylko walczą do rozwiązania problemu. Trudno się dodzwonić, ale warto próbować.",
Marcin, Fiat Seicento
"Profesjonalna i miła obsługa. Można nie tylko naprawić samochód, ale także wiele się dowiedzieć. . Mnóstwo rzeczy było do zrobienia, zrobione w przeciągu paru dni, a także możliwość wglądu w stare części, to się ceni. Polecam",
Oliwia , BMW
"Byłem u nich w sumie 3 razy. Ale pierwszy raz o tym pisze.
Za pierwszym razem pojechałem z awarią skrzyni biegów. Wziąłem 500 w kieszeń a wyszło 120. Mogli śmiało mnie zrobić ale nie zrobili.
Później jakieś opony, oleje.
Ja złego słowa nie powiem. Terminy wg ustaleń, raz nawet z biegu. Obsługa 100% pozytyw.
Przyjechałem starą toyotą a...",
HerrWolf, Toyota Avensis
"Od kilku lat naprawiam swoje oba autka u Pana Rafała. Zawsze można się dogadać, uprosić termin, najważniejsze, radzą sobie z każdą usterką i awarią. Super, polecam.",
Marek Klimatyzacja
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jakie powinno być ciśnienie w silniku Mitsubishi Lancer 1.5 benzyna?