"Wszystko udało się zrobić dobrze i szybko
Warsztat godny polecenia !!",
adam, opel omega
"Naprawd warto polecić. Robiłem u nich elektrykę w fiacie Pand, i w Mazdzie 3, oraz wymieniałem olej w obu aurach. Szybko, profesjonalnie i nie drogo. elektryk z dużym doświadczeniem, znakomity kontakt z klientem.",
ROB, Fiat Panda
"Najlepszy serwis we Wrocławiu, zawsze wszystko na czas, ciągły kontakt z mechanikiem i super stosunek jakości wykonanej pracy do ceny. Zajmują się nawet najbardziej nietypowymi problemami związanymi z samochodem, gdzie w innych warsztatach nie byli w stanie pomóc. Bardzo długo szukałem warszatatu i na całe szczęście trafiłem do ECS, pełen...",
Jakub
"Bardzo profesjonalna firma ! Moje Audi jeździ jak marzenie, robiłem je u nich 5 miesięcy temu i wszystko w porządku . Spalanie nawet spadło w trasie !",
raszyn85, Audi Q7
Warsztat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-18 oraz w soboty 8-14.
"Zapisałam się przez internet na wizytę, info dostałam na drugi na telefon. Nie wiem jak działa portal przez który się zapisywałam, ale Pan nie za bardzo wiedział o jaką naprawę chodziło. Kazał mi przyjechać na następny dzień, usterka została naprawiona bardzo szybko. Nie zapisze się więcej przez portal Dobry Mechanik, ale na pewno skorzystam z...",
Majka, Toyota corolla 2002 E 12
"Jestem bardzo zadowolony z usługi w tym warsztacie z ceny jakości oraz solidności.
Polecam każdemu bardzo rzetelny, mechanik bez żadnych ściem mówi co jest do zrobienia.
Jeszcze raz polecam naprawdę warto. ",
klięt, vw
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"Przyjechałem naprawić tutaj swoje auto, i dobrze zrobiłem, bo Pan właściciel - starszy sympatyczny Pan zna się na tym co robi, wszystko wytłumaczył dokładnie co jest do naprawy, jaki koszt i ile to zajmie czasu. I wszystko poszło zgodnie z planem. Widać, że to człowiek z doświadczeniem wieloletnim i zna się na tym doskonale. Są tyle lat na...",
Zadowolony klient, Ford
"Miło, profesjonalnie i przyjaźnie. Polecam ten warsztat, który jest (powiem śmiało) historią w tej branży.",
Leszek Akant, Citroen Berlingo
"W moim audi Pan Grzegorz wymieniał mi wadliwy licznik i pełny FIS, czego inni nie chcieli się podjąć. Wszystko działa perfekcyjnie, dodatkowo naprawił wyświetlacz w którym nie było kilku linii. Polecam",
Paulina, Audi
"Bardzo polecam / Wyjechałem zadowolony/ Właściciel konkretny. Pozdrawiam i dziękuję/",
Inwest, Volkswagena Passat i T4
"świetna robota. szybko, profesjonalnie i nie udało mi się we Wrocławiu znalesc taniej dorobienia klucza do mojego seata II... super, zapisałem num, w razie czego wiem gdzie się zgłosić. dorobienie klucza trwało niecałe 40 min z otworzeniem awaryjnym auta, sczytaniem kodu z immobilizera wyrobienie klucza i zaprogramowanie..
naprawdę polecam...",
mattex, seat toledo II
Dobry Warsztat Mechanicy znają sie na rzeczy, dotrzymują słowa i nie naciągają klienta. Moj samochód był w trzech warsztatach i wszyscy rozkładali ręce. Chłopaki zlokalizowali problem i naprawili usterke w trzy...
"W końcu znalazłem warsztat, w którym mogę naprawić swoje auto bez obaw. Panowie są konkretni i od razu widać, że mają fach w ręku. Szybkie rozpoznanie i jeszcze szybsza naprawa przy zachowaniu minimalnych kosztów. Zdecydowanie polecam.",
Marcin, Skoda Fabia
"Warsztat z dużym doświadczeniem i tradycjami (dawny elektryk z ul. Dąbrowskiego) w dodatku widać, że mechanik lubi swoją robotę i nie próbuje wciskać kitu. Diagnoza od ręki, części i montaż na drugi dzień, rachunek i gwarancja. Polecam.",
cezary, Hyundai Santa FE
"Polecam
Fachowa obsługa, bardzo pomocny. Dzięki i polecam",
Jerzy, nisssan
"Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Samochód został "dopieszczony".",
klientka
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jakie powinno być ciśnienie w silniku Mitsubishi Lancer 1.5 benzyna?