"wymiana silnika profesjonalna mechanik o imieniu adam to chodzacy mozg ",
kamikadze, daewoo
"jak dla mnie idealny warsztat,wszystko uzgadniaja,daja faktury,paragony i znaja sie na rzeczy,polecam serdecznie. wlasnie niedlugo jade na wymiane rozrzadu w mojej A6 :)moze ceny sa drozsze ale mam do nich zaufanie",
liteon2
"Szybko i dokładnie, dobry kontakt, właściciel warsztatu który jak obiecał że oddzwoni to oddzwonił, cena za usługi adekwatna do roboty. Bardzo dobry przepływ informacji szeroki asortyment częsci do terenówek",
Waldek, xl7
"Samochód przyjęty od ręki. Jeszcze przy mnie najechano na podnośnik i zdiagnozowano usterkę. Przybliżone koszty podane już przed wymianą. Z dnia na dzień wymiana koła pasowego. Dostałem rachunek, który jest jednocześnie gwarancją. Duże udogodnienie to płatność kartą.
Polecam",
Wojtek, Fiat Bravo Multijet 120KM
"Wreszcie po 3 nieudolnych mechanikach, którzy zdarli ze mnie kase za robociznę po której trzeba było kolejny raz poprawiać znalazłem gościa, który robi raz, a dobrze i porządnie! Polecam, bo gdzie frajerzy naciągali na kasę on po prostu naprawił mi auto! ",
Marecki, BMW E60 SERIA 5
"Serwisowałam swoje stare auto u nich, teraz zamierzam serwisować nowe (jak tylko skończy się gwarancja). 100% pozytyw, za każdą pomoc, za każdym razem,.",
szpilkens, Seat / Ibiza
"szybka, bardzo profesjonalna diagnostyka i miła obsługa ze strony właściciela warsztatu. Polecam w 100% miałem problem z mercedesem 2.2 CDTI 2008r. nie pali brak wskazań kontrolek oczywiście automat. Wszyscy którzy próbowali coś zdiagnozować rozkładali ręce szczęśliwy był tylko właściciel lawety. Po wizycie w warsztacie UL.ZAUŁEK ROGOZIŃSKI 8A...",
kuba, mercedes
"Wielki pozytyw jestem bardzo zadowolona naprawa idzie szybko cena nie duża za drobne poprawki nic odemnie nie wzięli, widać że uczciwe chłopaki i nie naciągają klientów w dodatku czynne niemal cały czas :) Polecam",
Zadowolona klijentka
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"Od samego początku istnienia warsztatu serwisuje u nich swoje subaru (impreza sti), koszty napraw są niezmienne, podejscie pracowników jest bardzo profesjonalne, nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń do napraw, które wykonywali. Polecam każdemu, kto chce zostawić swoje subaru w dobrych rękach.",
sti, impreza sti
"Krótko: przyjechałem trupem bez mocy silnika i z przepałami paliwa, była regeneracja pompy i coś z wtryskami, wyjechałem bolidem! Silnik zyskał moc i niesamowite przyspieszenie. Nie znam się na tym, ale nie mogłem uwierzyć, że to jest to samo auto. A do tego bardzo miła obsługa i mechanik, który pytał mnie o prawie wszystko co wymieniał z...",
Wojciech Jastrzębski, Transporter T4 1992r.
Warsztat znajduje się przy Zernickiej 205 ale wjazd jest od ulicy Przedniej. Jadąc ulicą Zernicką w kierunku Leśnicy mijamy po lewej stronie myjnię samochodową następnie przed piekarnią skęcamy w prawo, do końca ulicą, jeszcze raz w...
UWAGA NOWOŚĆ warszat oferuje usługę beziinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez szpachli, lakierowania)
"Warsztat godny polecenia , wszystko zostało zrobione według wcześniejszych ustaleń bez żadnej nawalanki miła obsługa , na wszelkie moje pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi , autko jak na razie spisuje się super .",
furman44, Peugeot 407 1.6hdi 2007r
"Miałam auto po stłuczce i jestem bardzo zadowolona z naprawy. Dodatkowym atutem jest przemiła obsługa i fachowe wykonanie naprawy :) Nawet się nie spodziewałam takiego rewelacyjnego efektu! Z ceny naprawy też jestem bardzo zadowolona! Polecam!",
Ania, Fiat Seicento
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Bardzo dobra jakość usług, z indywidualnym podejściem do Klienta i do samochodu. Szukają rozwiązania problemu, bez wymiany wszystkiego co przyjdzie do głowy, z nadzieją że trafią. Wszystko wykonywane bardzo szybko i fachowo, od postawienia diagnozy do zakończenia ewentualnej naprawy. Klient jest na bieżąco informowany o postępach prac....",
Aleksandra Wąs, Mazda
"Fachowa obsluga , terminowość przystępne ceny , moje auta jeżdzą w firmie wiec nie mogą długo stać na wasztacie dlatego korzystam z warsztatu przy szpaczej gt ponieważ rozumieją potrzeby klienta naprawa skuteczna nie naciagaja faktycznie wlasciciel konsultuje telefonicznie koszt naprawy badz zakupu czesci co mi sie bardzo podoba , nigdy nie...",
Patex, dodge
"Szybko i tanio. Mają ciekawe promocje. Jestem bardzo zadowolona. Polecam",
Marta, Volkswagen
"Polecam :) Kilka godzin po tym jak zostawiłem samochód zostałem poinformowany telefonicznie o tym co należy zrobić i jakie będą koszty. Obsługa była miła i profesjonalna, wszystko zostało załatwione bardzo szybko. Zdecydowanie jeden z lepszych warsztatów, w którym byłem.",
Massoti, Renault Clio
"Wszystko sprawnie i szybko, naprawili sterownik po zalaniu którego nie mogłem nigdzie dostać. Polecam ",
Anonimowy , Corsa D
codziennie 8.00-17.00 w soboty 8.00-13.00
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jakie powinno być ciśnienie w silniku Mitsubishi Lancer 1.5 benzyna?