"Naprawa wykonana szybko, sprawnie, solidnie i w umówionym terminie otrzymałam samochód",
Róża, Nissan Almera
"Znam Pana Roberta już ponad 20 lat. Serwisuję swoje samochody u niego od kiedy nimi jeżdżę, czyli od 1997 roku. Aut miałem przez te lata kilka i nawet z poważnymi usterkami czy wymianami radzili sobie doskonale. Potrafili mi pomóc nawet kiedy stałem na autostradzie A4 pod Gliwicami w niedzielne popołudnie (dojechali z Wrocławia i zabrali auto...",
Sławek, VW Polo, Opel Astra, Ford Scorpio, Renault Espace,
"Trafiłem do Autoart Jaremko jako warsztatu polecanego przez PZU na naprawę blacharsko lakierniczą. Żadnych problemów, panowie w tym samym dniu przeprowadzili oględziny pojazdu, wykonali kosztorys i wysłali do PZU. Wielki plus ponieważ udało im się wywalczyć oryginalny zderzak a nie jakiś zamiennik. Pomogli w uzyskaniu samochodu zastępczego....",
Jurek, Mazda 6
"O umówionej godzinie przyjechałem i bez czekania został bardzo szybko i sprawnie dokonany przegląd auta i jego naprawa.",
kuwoj, mercedes
"Prawdziwy profesjonalista. Diagnoza rzeczowa i najważniejsze szybka. Fach w rękach jak u mało kogo. Oczywiście polecam!",
Hushbye, Vw Passat b4 1,9 TDI (AFN)
"Świetnie naprawione zawieszenie. Bardzo którki czas oczekiwania na wykonanie usługi. Dobre ceny. Polecam. ",
PatRyś, Hyundai
"A mi doradzili zrobili autko fakt napocili się nie naciągali na koszty krotko i na temat cz to to i to.... wymienili hula napocili się będą wspominać długo :) pozdrawiam jeszcze wrócę ",
pokso , alfa 156
"dziś odebrałem swój samochód od chłopaków naprawiają w rozsądnych cenach nie ściemniają mówią co trzeba wymienić a to pokrywa się z prawdą robią od ręki są naprawdę dobrymi fachowcami. Jedynym minusem jest wzerunek zakładu który nie zachęca ale fachowość przebija piękne warsztaty polecam",
Audi , AUDIO a4TDI
"Naprawili mi samochód od ręki. Mają dobre ceny na części. Jedyny minus to to, że nie ma gdzie zaczekać - w środku mało miejsca, a na dworze zimno.",
ademik, opel astra
"Jeśli miałabym polecić kogoś kto dobrze założy gaz w samochodzie to Sparko z Braniborskiej. Montowałam u nich megane scenica i mercedesa clk. Goście naprawde znają sie na rzeczy a poza tym nie jest u nich drogo.",
małgorzata, renault megane scenic
"Tu podany jest błędny adres, na stacyjnej mają już tylko z hondy może zapach. A byłem w nowej siedzibie CARPA...zajefajnie. Polecam Żegiestowska 5 od armii krajowej..
Andrzej...i nie jakiś kumpel",
Andrzej, Jazz
"Extra przygotowane auto do rajdów i wypraw.Widać ogromne doświadczenie i wiedze teoretyczna.Ogólnie super.",
Tomek, nissan patrol y61
"OBECNIE WARSZTAT MIESCI SIĘ NA UL KRAKOWSKIEJ. PRACUJE TAM BARDZO DOBRY MŁODY MECHANIK, MIAŁEM PROBLEM Z MERCEDESEM AKURAT BYŁ SAM I DORADZIŁ ABYM WYMIENIŁ CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU. PO WYMIANIE SAMOCHÓD CHODZI JAK NOWY JESZCZE NIE RAZ ODWIEDZE TEGO MECHANIKA",
WŁADYSŁAW, MERCEDES
Uwaga na ta firme. O ile zamówiony towar dotrze do odbiorcy to z reklamacjami sa okropne problemy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Moto Trade Uwaga oszust" i juz można wyciągnąć wnioski. Mój problem polegał na tym iż zakupiona pompa paliwa...
"Miałem problem z układem kierowniczym plus zapieczone zaciski hamulcowe. Zależało mi na czasie, nie zawiodłem się chłopaki szybko naprawili mi autko - czekałem 2 dni. Śmigam już 2 miesiące po naprawie , maszyna chodzi bez zarzutu. Polecam. ",
artur, Bmw
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
jakie powinno być ciśnienie w silniku Mitsubishi Lancer 1.5 benzyna?