"Bardzo dobry warsztat , wielokrotnie naprawiali i serwisowali moją starą Renówkę , utrzymując ją przy życiu . ",
homo sapiens 60, Renault 21 Beverly
"Obsługa jest REWELACYJNA. Panowie pełna profeska. POLECAM GORĄCO!",
Seba, Scenic III