"Warsztat godny polecenia ! Zrobione raz, a dobrze. Tak być powinno. ",
nick, Skoda Superb
"Od dłuższego czasu korzystam z usług tego warsztatu. O pracy mechanika nie mogę powiedzieć złego słowa, wręcz przeciwnie mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Wszystkie naprawy wykonano rzetelnie, solidnie, szybko i co bardzo ważne cena nie była wygórowana. Mechanik bardzo uczciwy, szybko zdiagnozował usterkę i równie szybko usunął....",
Rob, Mercedes C320 Cdi, Ford Focus C-Max