"Dobry warsztat profesjonalnie wymienili silnik w audi a6 ",
Karol, Audi a6
"Polecam, fachowa obsługa, terminy trochę się wydłużają, ale warto było poczekać. ",
Soprano, Toyota
"Fachowe podejście, wszystko na wyższym poziome, jestem stałym klientem od kilku lat.",
Mikołaj, KIA SORENTO
Autoryzowany serwis Volvo SCANDINAVIA AUTO Lublin przy ulicy Konopnica znajduje się w Konopnicy pod Lublinem. Od 2004 roku prowadzimy jedyny w Lublinie autoryzowany salon sprzedaży i serwis mechaniczny samochodów marki Volvo. W naszej ofercie...
"BARDZO DOBRY WARZTAT..!!!!POLECAM GORĄCO .CENA USŁUGI . DOBRA..GWARANCJA...DEMONTAZ,ZNAJĄ ZAGADNIENIE W DZIEDZINIE ELEKTROMECHANIKI. OPINIE TWORZĄ ..SZCZERZY KLIENCI....A NIE ZAZDROSNA KONKURENCJA ..!!!!!WARZSTAT OK",
HENRYK, SCANIA
Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego, który znajduje się przy ulicy Głuskiej 3 w Lublinie! Oferujemy kompleksowe naprawy oraz przeglądy techniczne – zadbamy o Twój samochód z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem....
"Najlepszy mechaniki. Szybko, wszystko gid.
Miła obsługa. ",
Young_beg
"Regeneracja Turbiny , rozsądne pieniądze za dobrą robotę. Gorąco polecam",
Tomek, Audi A6
"Naprawa wykonana prawidłowo w ustalonym czasie, cena akceptowalna.",
PM., Wv Sharan 2015 blumotion 2.0 diesel
"Nie bardzo rozumiem te negatywy. Pracownicy bardzo mili, wręcz nadskakują klientowi. Co do samej pracy też nie ma się o co przyczepić – co ma być zrobione to jest zrobione i to bez fuszerki.",
hunti, Seat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente