Jeśli szukasz dobrego i taniego mechanika, który kompleksowo zajmie się Twoim samochodem, to dobrze trafiłeś! Stali Klienci mogą liczyć na liczne promocje i zniżki. Podchodzę do każdego Klienta indywidualnie. Każdy Klient informowany jest na...
Mobilny serwis i naprawa samochodow ciężarowych na terenie Europy. Oferuje profesjonalną pomoc 24/7.
"Jestem zadowolona. Cena i termin zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Fachowo i uprzejmie.",
Aga, Peugeot 206
"Fachowe podejście do klienta - szczególnie do marudnej i upartej baby. Nie przecenia swoich możliwości, otwarcie mówi co jest w stanie zrobić, a czego sie nie podejmie. Gorąco polecam.",
Beata, Ford Galaxy
"ja i moi znajomi serwisujemy auta w tym serwisie i nie mogę złego słowa powiedzieć! fachowa obsługa i sprzęt polecam.
*co do pierwszego NEGATYWNEGO komentarza, byłem świadkiem jak klient przedemną straszył negatywnymi opiniami na internecie...moze to on - poprostu jak sie naprawia auto to wypada zapłacić za usługę mechanikowi.",
Gremlin3, Renault, Audi,
"Świetny fachowiec, od lat serwisuję tu samochód, nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze dobrze zdiagnozują problem, nie naciągają,koszty naprawy są rozsądne. Dobry kontakt i fachowa obsługa. Polecam!
",
Szczerba, OPEL ASTRA G
"Naprawiam swoj samochód w tej firmie od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Polecilem ten warsztat mojej firmie i znajomym i wiem,ze również sa bardzo zadowoleni.",
Bogusław
"Fachowo, uczciwie i szybko wykonana naprawa. Gorąco polecam warsztat ",
ka5, Honda Civic
"Miałem dwie poważne awarie, które Pan Jan bardzo dobrze i profesjonalnie przeprowadził.
Szczególnie pierwsza była poważna i nie obyła się bez lawety
Zacięcie się bębna oraz szczęk hamulcowych w tylnim prawym kole.
Pan Jan Fachowo zdiagnozował i przeprowadził naprawę na następny dzień miałem auto do odbioru.
Druga awaria była z powodu...",
Mikołaj Krawcow, Opel Astra II
"Z czystym sumieniem polecam warsztat Auto -Port , regularnie serwisuję tam kilka samochodów, zawsze zrobione na czas i przede wszystkim solidnie. Pan Michał naprawdę zna się na rzeczy w odróżnieniu od wielu pseudo mechaników z którymi miałem do czynienia do tej pory.",
Maciej, mercedes sprinter 311 cdi, mazda 6.
"Tanio i solidnie bardzo szybka naprawa
przyjemna obsługa mila atmosfera szybka realizacja 100% polecam",
F.E, ford/escort
"Mogę szczerze polecić profesjonalny warsztat jak i miłą obsługę. Naprawa została wykonana niemal 'od ręki'. Przyjechałam i kiedy auto stanęło już w warsztacie Pan mechanik szybko profesjonalnie i skutecznie usunął problem, który martwił mnie już prawie miesiąc. Bardzo dziękuję i na pewno będę korzystać z pomocy i usług w Norauto. Polecam ",
Kasia , Opel
"Profesjonalne podejście do sprawy, przyjecie samochodu, dobór odpowiednich części oraz fachowe porady. ponadto auto w krótkim czasie czekało na odbiór. Gorąco polecam",
ShaddoX, Mondeo Mk3
"Bardzo dobry warsztat.Miła obsługa,sami fachowcy.Traktują wszystkich równo,nie ważne czy to nowe BMW czy stary Opel.Podchodzą profesjonalnie i fachowo do klienta.Myjnia najlepsza w mieście.",
Anna, Opel Vectra
"Bardzo dobry mechanik, który bez zastanowienia mi pomógł (wracałam z podróży i coś się popsuło w samochodzie i nikt nie chciał mnie przyjąć, zasłaniając się napiętym grafikiem) Pan zrobił wyjątek i jako jedyny wyciągnął do mnie pomocną dłoń. W dodatku bardzo szybko odkrył i naprawił usterkę, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Pełen...",
Anna T , Skoda oktavia
" szybka profesjonalna a co najważniejsze nie droga usługa tj.wymiana układu wydechowego ,polecam z usług tego warsztatu na pewno nikt nie będzie żałował.",
gliwiczanin, Sejcento
"Polecam, doskonały kontakt, serdeczna obsługa klienta",
damian, MERCEDES-BENZ Klasa A [W 168] 97-01 A 170 CDI Clas
"Wszystko OK ! polecam ! DPF wypalony tak jak powinien być ! Czas oczekiwania bardzo szybki 24 godziny ! polecam tą firmę wszystkim klientom tego przedsiębiorstwa. Ludzie godni zaufania. Auto od razu przybrało na mocy.",
Użytkownik, w169
"Wymiana kompletu opon i nabicie klimy + podstawowy serwis praktycznie z ulicy zajely ponizej 2h - szczerze POLECAM kazdemu , szybko sprawnie i solidnie - dzieki za kawe i do zobaczenie bo wroce pewnie..",
Maciek, Nissan Primera
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...